Vedecký experiment

“Hneď som pri vás. Zatiaľ si zložte veci tam za plentu a vyzlečte sa do naha,” nasmerovala ho sestrička skôr, ako sa stihol dôkladne rozhliadnuť.

Na sekundu ostal v pomykove. Do naha? Nechcel však priznať, že tú prihlášku vôbec nečítal, mala hádam aj sto strán alebo koľko, tak bez slova poslúchol.

“Posaďte sa do kresla, nohy si dajte sem hore, ruky do týchto držiakov, …” navigovala ho rutinne, keď po chvíli vykukol spoza zásteny.

Už aj ľutoval, že sa na to dal. Nejaký výskum pre vývoj nových liekov, alebo také niečo. Ale platili dobre. Čo viac si študent môže priať?

“Musím vás ešte priviazať. Ak by ste sa počas experimentu mykal, mohli by ste strhnúť snímače,” ospravedlňovala sa.

Širokými popruhmi mu na niekoľkých miestach priviazala všetky všetky štyri končatiny a potom aj zadok, boky a hrudník, k vhodne umiestneným okám na kresle.

“Uvoľnite sa, prosím,” požiadala ho a všetky popruhy ešte raz poriadne dotiahla. Okrem otáčania hlavou sa už nemohol ani hnúť.

“Teraz vám pripevním senzory,” vysvetľovala ďalej. Na ruky si natiahla jednorázové chirurgické rukavice a vatovým tampónom s dezinfekciou mu postupne čistila rôzne miesta na tele, aby na ne vzápätí lepila malé ploské krúžky. Z každého trčal chvostík v podobe tenkého káblika smerujúceho do niektorého z prístrojov v okolí.

Bola to pekná mladá žena, štíhla sexy postava, chutná ritka a prsia akurát do dlane. Oblečená mala cyklámenové šaty, aké nosia sestričky v bežných ambulanciách, ktoré jej siahali ledva po kolená, na nohách biele členkové ponožky a kožené ortopedické šlapky. Na krku sa jej leskol drobný prívesok na retiazke a v ľavom uchu tri drobné náušnice.

“Určite je odo mňa staršia. Možno tak tridsať?” uvažoval v duchu.

Aj sa snažil ovládať, no bolo to silnejšie ako on. Jej dotyky na intímnych miestach, špinavé blond vlasy zapletené do vrkoča, ktorý ho šteklil na hrudi, keď sa nad ním skláňala, vôňa jej parfumu a tiež to, ako o nej pred chvíľou fantazíroval, okamžite spôsobili, že mu penis začal poskakovať v rytme návalov krvi.

“Prepáčte, robí si čo chce,” ospravedlňoval sa, no ona sa tvárila, že si nič nevšimla.

V tom do miestnosti prišla druhá žena. Asi vyššie postavená lekárka, lebo “jeho” sestrička okamžite strnula.

“Nehanbite sa a nechajte voľný priechod vašim prirodzeným reakciám. O to nám v našom výskume ide,” posmeľovala ho. “Ešte vám pripevníme tag aj na penis a môžeme začať. Kristína?” dodala akoby mimochodom, keď očami skontrolovala nálepky na jeho tele.

“Tak Kristína, hej? Čo? Kde? Na penis? Ale teraz už vážne, čo bolo v tých papieroch!?” prehnalo sa mu hlavou niekoľko myšlienok naraz.

Kristína poslušne vybrala zo skrine nejaký tubus a postavila sa s ním medzi jeho nohy, ale vedúca ju hneď zarazila: “Čo nevidíte, že nie je pripravený?”

“Prepáčte,” ospravedlnila sa jej.
“Sestrička vám s tým trochu pomôže, neľakajte sa,” upokojovala ho šéfka.

Kristína si vytlačila do ruky malé množstvo gélu, zovrela mu penis do dlane a jednoducho mu ho začala honiť. Okamžite mu stál ako papek.

“Hneď je to lepšie, vy mladí nemáte problém,” chválila ho. “Teraz môžete.”

Spočiatku to šlo ťažšie, ale nakoniec sa jej podarilo narvať mu celý penis dnu do tuby, až mu ho tesne obopínala. Potom celý ten zázrak zafixovala na správnom mieste gumkou popod vajcia a aj k nemu pripojila elektrické káble. Veľa nechýbalo a skoro sa z toho všetkého urobil.

Ten ich “vedecký” experiment pripomínal skôr stredoveké mučenie. Nad hlavu mu presunuli monitor na kĺbovom ramene, do uší dostal slúchadlá a potom nekonečne dlhý čas len pozeral ako sa na obrazovke striedajú rôzne zábery prírody, s krátkymi porno videami na rôzne štýly, od soft až po úplný hardcore. Jeho penis vo vnútri tuby neustále cvičil, až ho z toho bolel nielen on, ale aj celé príslušenstvo. No nestalo sa nič, čo by ho priviedlo k uspokojeniu.

“Ležte pokojne,” upozorňovala ho podchvíľou lekárka, keď sa neúspešne snažil spraviť akýkoľvek pohyb, aby si uľavil od toho tlaku.

“Kde do riti je tá Kristína, keď ju človek potrebuje!?” hromžil si sám pre seba.

Pritom by mu stačil len jeden jej letmý dotyk a naplnil by im tú tubu hádam aj po vrch. Ale ten svinský prístroj akoby to vedel – zakaždým, keď sa už-už išiel spraviť len na základe myšlienok, zmenil tému na nejaké prírodné scenérie.

“Jebem ja nórske fjordy, ja chcem Kristínu,” prosíkal.

Po vyše hodine onánie, keď už mal pocit, že mu z toho vybuchnú vajcia, alebo hlava, alebo oboje, sa to celé zrazu skončilo.

“Kristína, môžete subjekt odpojiť. Ja už musím bežať na poradu vedenia, aj tak meškám,” ukončila experiment lekárka a viac jej nebolo.

“Ako sa vám to páčilo?” spýtala sa ho, keď náhle osameli.
“Nič moc dej. A chýbal tomu záver. Nejaké vyvrcholenie,” ponosoval sa dvojzmyselne.
“Hej, všetci sa na to sťažujú,” zasmiala sa a len tak ledabolo mu položila ruku na brucho, až mu z toho opäť šklblo vtákom.

To, že experiment už skončil ešte neznamenalo, že prestal byť nadržaný. Každý jej dotyk mu spôsoboval neskutočné trýznenie. Najradšej by si ho hneď vyhonil a vôbec by mu nevadilo, že sa na neho bude pozerať. Alebo by ju tam rovno aj pretiahol. Len nech ho už rozviaže!

“Prosím…” zakňučal.
“Aha, prepáčte,” pochopila.

Natiahla si lekárske rukavice a konečne mu stiahla ten tubus z penisu. Vyskočil von, lepkavý od lubrikantu aj vlastných štiav, ktoré mu potom olepili brucho.

“Tieto pokusy musia byť pre muža hotové utrpenie, že?” nenútene s ním konverzovala.
“Hm,” potvrdil.

Čo má na to povedať? Že mu ide roztrhnúť vajcia? Presunula sa za jeho hlavu. Prečo ho už, kurva, nerozviaže!? Chvíľu tam šuchotala, počul len, ako si vyzula a znovu nastokla šlapky. Čo, do piče, tam furt robí!?

“Ona si jednoducho odíde a ja vás tu mám potom riešiť,” pokračovala ona v monológu. “Už sa mi stalo, že ma tu jeden takýto pacient skoro znásilnil. A to mi za ten plat nestojí, nie?”

Chcel ju opraviť, že on nie je predsa žiadny pacient, no v tom mu chytila nos ako do štipca. Inštinktívne roztvoril ústa aby sa nadýchol, na čo využila príležitosť, vopchala mu do nich nejaký kus látky a skôr ako sa stihol spamätať, prelepila mu ústa lepiacoou páskou.

“DÚFAM, ŽE TI MOJE NOHAVIČKY NEPREKÁŽAJÚ! LEBO NÁŠ EXPERIMENT EŠTE ZĎALEKA NEKONČÍ! KÝM ŤA ODVIAŽEM, SPRAVÍME SI ZOPÁR ĎALŠÍCH POKUSOV!” zmenila náhle hlas z príjemného tichého štebotania, na prísny, panovačný tón.

Snažil sa protestovať, no vydával už len nezrozumiteľné “uhm-uhm”. Zúrivo sa pokúšal vymaniť z popruhov, ale držali pevne a tak sa len trochu mykal zboka nabok.

“Pst! Nechceme problémy, však? Veď je to aj pre tvoje dobro,” upokojovala ho.

Jednou rukou mu pevne zovrela vajcia a prstom druhej mu len tak ledabolo prechádzala po žaludi. Chvíľu sa ešte trepal, no vzápätí pochopil, že je to zbytočné. Navyše, jej ručná asistencia bola presne to, čo práve teraz potreboval.

“Prvýkrát to býva rýchle. Určite to už potrebuješ vypustiť von.”

Skutočne stačilo niekoľko pohybov hore a dole, zaťal všetky svaly a už striekal ako zmyslov zbavený. Bolo toho enormne veľa, dopadlo mu to na brucho, hrudník a dokonca až na krk a tvár. Penisom mu neustále cukalo a ako ho držala v rukách a pokračovala v masírovaní, vychádzala z neho ďalšia a ďalšia mrdka, ktorá mu potom pomaly stekala cez bok až do plachty pod ním. Cítil, ako sa celý vyprázdňuje a spolu s tým opadá aj tlak v podbrušku.

“No pekne! Si chlapík,” pochválila ho a papierovou servítkou mu utrela brucho. “Vidíš a ja už viem, že na prvýkrát sa nemám stavať vedľa, lebo by som to celé schytala,” dodala so smiechom.

Ešte stále mu ho pevne držala v ruke a ešte stále po ňom chodila prstami hore a dole. Dotyky, ktoré mu pred chvíľou spôsobovali rozkoš, sa ale postupne menili na nepríjemné pocity.

“Dosť už!” snažil sa ju haltovať, no kvôli nohavičkám v ústach len huhňal a nebolo mu nič rozumieť.

“Ja viem, trochu sa nám to prestáva páčiť, že? Ale vydrž, ono sa to zase spraví,” doberala si ho a chichotala sa, ako sa snažil vymaniť z jej zovretia.

Pridala trochu lubrikantu, zovrela mu penis do oboch rúk a opäť mu ho masírovala. Nestačil mu ani ochabnúť a už mu zase stál. Postupne pridávala na intenzite, až nakoniec po ňom jazdila rukami v rýchlych záberoch od koreňa až po žaluď. Druhý vrchol prišiel za pár minút, vystriekal tri krátke dávky a vzápätí ochabol.

“Skvelé, zaslúžiš si malú odmenu, dobre?” pochválila ho spokojne.

Postavila sa vedľa neho tak aby na ňu dobre videl, chytila si šaty za spodný okraj a jedným pohybom si ich pretiahla cez hlavu. Nohavičky už naozaj nemala, podprsenka šla dole vzápätí. Stála pred ním nahá, ak nerátame ponožky.

“Vy muži ste vraj vizuálni, tak aby som ti uľahčila tretie kolo,” dodala a prešla si rukou od krku, cez prsia až do rozkroku. Potom mierne rozkročila nohy a párkrát si prešla prstom pomedzi pyskami kundičky.

Vyjavene na ňu pozeral.

“Tak čo, chceš ovoňať?” spýtala sa ho posmešne.

Vyložila si jednu nohu na kreslo pri jeho hlave, priblížila mu pičku skoro až k nosu a nechala ho, aby sa párkrát nadýchol jej vône. Na počudovanie mu opäť poskočil, aj keď od pevnej erekcie to malo ďaleko.

“No vida, niekto chce pokračovať,” potešila sa, hneď ako si to všimla.

Tentokrát sa viac venovala aj miešku a vajciam – opatrne ich miesila, zatiaľ čo spojeným palcom a ukazovákom druhej ruky vytvorila óčko, ktoré mu preťahovala cez žaluď. Príjemné mu to však nebolo, mrvil sa a kňučal do jej gatiek.

“Takto sa nedá pracovať,” povedala po chvíli, trochu znechutená z toho, že ho mal stále tvrdý len tak zpolovice.

Z vozíka na kolieskach vedľa kresla vytiahla gumený krúžok a priesvitnú tubu – vákuovú pumpu, a nasadila mu ich na penis až ku koreňu. Niekoľkokrát stlačila hrušku na konci hadičky, vytvorila tým želaný podtlak a jeho penis bol zase ako skala. Keď mu zložila pumpu dole, krúžok zabránil rýchlemu splasnutiu a ona sa tak mohla znovu naplno venovať jeho údu. Bolo to utrpenie, trvalo to dlho, ale nakoniec sa jej z neho podarilo vyžmýkať ešte dva krátke výstreky.

“Super ti to ide. Môžeme ešte pokračovať, že?”

Opäť si vyložila jednu nohu na kreslo a nastavila sa panvou k jeho ústam, prelepeným lepiacou páskou.

“Chcel by si ju aj vylízať?”

Povedal niečo, ale nik nerozumel čo. Chytila mu hlavu za vlasy a pritiahla si ho bližšie k sebe, až sa do nej zaboril nosom.

“Cením si to, ale až po pracovnej dobe. Teraz sa musíme venovať tebe,” zasmiala sa.

Už ani nečakala, či a kedy sa mu postaví, rovno použila vákuovú pumpu.

“Vieš, čo som vždy chcela vyskúšať?”

Na odpoveď samozrejme ani nečakala, odkiaľ by to mal vedieť. Vybrala zo skrinky tenkú, kovovú, vrúbkovanú tyčku, pripevnenú na malý krúžok na konci a zamávala mu s ňou pred očami.

“Vieš, čo to je? Nie? Hneď zistíš…”

Pumpu zložila dole, na špičku penisu vytlačila poriadnu dávku lubrikantu, chytila mu ho pevne do ruky a tú tyčku mu potom pomaly začala strkať dnu do močovej rúry. Kričal od bolesti, metal sa, snažil sa ju chytiť, ale remene ho opäť zastavili a tak len zatínal päste.

“Kurva, ja ju asi zabijem!” zúril celý červený v tvári.

No ona v tom pokračovala, až z nej trčal iba ten malý krúžok, umiestnený na konci tyčinky.

“Pokoj, tichučko,” šepkala mu do ucha a hladkala ho pritom na bruchu.

Po chvíli si na ten pocit zvykol. A keď mu rukou zovrela penis a opäť po ňom začala chodiť z dola až nahor, akoby z neho chcela niečo vytlačiť von, mal pocit, že mu ho tentokrát masíruje nielen zvonku, ale aj zvnútra.

“Vy muži ste takí málo verbálni, vôbec pri sexe nevzdycháte. A nám ženám to chýba! Ale už viem, čo ti zaručene pomôže!” vyhlásila po chvíli s nadšením, keď ju už prestalo baviť trýznenie jeho penisu.

“Masáž prostaty. Niektorí chlapi ju nenávidia, iný milujú. Uvidíme ako si na tom ty,” povedala a bez okolkov mu strčila ukazovák do zadku.

Najprv len hromžil, ale keď prstom zahnutým dohora našmátrala to miesto veľké asi ako gaštan a začala ho jemne masírovať, začal naozaj postupne vzdychať, čím jej zjavne urobil radosť. A keď na neho vzápätí zatlačila a súčasne s tým vytiahla von dilatátor, opäť z neho vystreklo pár slabých výstrekov.

“Paráda,” pochválila ho a dlaňou mu stále prechádzala po penise, ktorý mu už nestál, len ležal celý zmordovaný na bruchu vo vlastných šťavách.

“Dosť už kurva, PRESTAŇ!” snažil sa ju zastaviť.
“Chceš aby som ťa už pustila?”
“Prestaň do riti uuuž!” opakoval, no vôbec mu nebolo rozumieť.
“Dobre, ešte môžeme pokračovať, keď chceš,” doberala si ho.

Neprestávajúc s trápením jeho údu mu opäť strčila ukazovák do zadku a znovu sa pustila do masáže prostaty. Tentokrát ju musela postláčať poriadne, no napokon sa jej z neho podarilo vytlačiť ešte pár kvapiek navyše.

“Tak dobre, prehovoril si ma!” vyhlásila náhle, aj keď celý čas nepovedal žiadne (navonok zrozumiteľné) slovo.

Odhodila jednorazové rukavice, obkročmo sa na neho posadila, nastavila si jeho ochabnutý penis tak, aby ho mala presne v strede medzi kundičky a trel sa jej o klitoris.

“To sú vždy reči, ako by ste ma chceli ošukať a keď potom príde na lámanie chleba, ani sa vám nepostaví,” robila si z neho posmešky.

Jazdila na ňom ešte dlhé minúty, jej dych sa zrýchľoval, vzdychala a privierala oči ako mačka. Jemu sa už naozaj nepostavil, niet sa čomu čudovať, len mu ho gniavila svojou pičkou a šmýkala sa po ňom všetkými smermi. Párkrát si ho aj musela sama napraviť, aby ho mala v správnej polohe.

“Hej, hej, tíško. Nechaj ma to dokončiť, prosím,” zašepkala mu do ucha, potom ako ho chytila za prsia a zaryla do nich nechty, na čo on zakňučal od bolesti.

Dvíhala sa a dosadala na neho, akoby cválala na divokom tátošovi, trela sa o neho a vozila sa po ňom a pritom všetkom ho štípala do bradaviek. Nakoniec tlmene vykríkla, zaprela sa rukami do jeho hrude, aby sa vzápätí začala celá chvieť a skončila na ňom zvalená.

“Dúfam, že sa nehneváš. Toto nerobím bežne, ale nemohla som odolať. Tak chceš aby som ťa už pustila?”

Rýchlo prikývol, aby tentokrát nezmeškal príležitosť vymaniť sa z jej pazúrov.

“Dobre teda, ale budeš kľudný, ok? A nech ťa nenapadne o tomto niekomu povedať! V papieroch si podpísal, že celý výskum je tajný a nikomu nemôžeš nič za žiadnych okolností prezradiť! Hm?”

Vypleštil oči, ale opäť prikývol. Z očí mu kričalo: “Len ma už pusti!”

“Jaj, aký si chrumkavý, keď sa bojíš,” zasmiala sa, nahla sa k nemu a pobozkala ho na líce.

“A tie nohavičky si nechaj. Ako malú pozornosť odo mňa,” žmurkla na neho, ešte stále sediac na jeho mŕtvom penise, jemne pohupujúc bokmi.


“Tak ako? Máme?” spýtala sa staršia lekárka.
“Máme. Päť,” odvetila jej tá mladšia.
“Päť? Tak to ste pekne dali. A nahralo sa to?”
“Áno, všetko. Kontrolovala som to.”
“Super, presne takéto dáta pre náš experiment potrebujeme.”
“Ale bola to s ním makačka, hlavne v závere.”
“No a čo by si chcela? Päť bez prestávky…”
“Veď hej, šiesty som sa ešte snažila, ale to už nedal.”
“Tak dúfam len, že si mu nespravila nejakú ujmu, tými tvojimi nápadmi!”
“To dúfam aj ja. Ale nabudúce si už na rade ty.”
“Veď dobre, striedame sa predsa.”
“Ale že Kristína!? To čo za meno ťa napadlo?” zasmiala sa ešte tá mladšia.
“Čo sa ti nepáči? Nabudúce môžeš byť Esmeralda,” zasmiala sa aj staršia.
“Len mám obavu, že nás niekto raz nabonzuje.”
“Títo študenti? Čo si? Tí keby mohli, prídu hocikedy znovu! A keby aj, ak by si konečne niekto z nich prečítal, čo podpisuje…”


...