Sexy hry na letnú dovolenku

Letná dovolenka je dobrá nielen na spoznávanie nových destinácií, ale aj na vzájomné zblíženie, či obnovenie vašej lásky. V tomto článku nájdete viac ako 20 sexy hier pre páry, ktoré sú vhodné práve na letnú dovolenku. Ich príprava vám nezaberie žiadny čas, sú to totiž hry určené na okamžité použitie. A navyše, nepotrebujete k nim ani špeci “pomôcky”. Veď kto už má na dovolenke náladu na svojpomocné vyrábanie nejakej hry? PS: A vyzliekací poker tiež nebude – je predsa leto, tak kto by už chodil oblečený? 🙂

Kamienky na pláži

Výborná relaxácia na pláž. Ľahni si na brucho. Tvoj partner ti ukladá na chrbát malé kamienky alebo mušle. Lež pokojne a relaxuj. Niektoré kamienky môžete najprv zohriať na slnku, iné zase ochladiť vo vode…

Pravda a lož

Povedz o sebe 3 sexi / intímne veci, z ktorých sú dve pravdivé a jedna je lož. Tvoj partner musí uhádnuť, ktorá bola nepravdivá. Zahrajte sa niekoľko kôl. Kto prehrá na body, plní večer erotické želanie podľa priania víťaza.

Meno, mesto, zviera, vec

Ak vám neprekáža rozprávať o sexe – vymysli 4 slová z nasledovných oblastí: časť tela, miesto vhodné na sex, erotická aktivita, erotická pomôcka. Tvoj partner musí tieto slová pospájať do krátkeho príbehu. Potom si úlohy vymeňte.

Vadí – nevadí

Prvý hráč sa opýta otázku “na telo” (najlepšie týkajúcu sa sexu), alebo navrhne nejakú sexy aktivitu. Ak otázka druhému hráčovi “nevadí”, odpovie, respektíve splní navrhnutú úlohu. Ak “vadí” namiesto odpovede musí vykonať dohodnutú pokutu – napríklad 30 sekúnd bozkávať partnera po celom tele.

Zrkadlo

Posaďte sa oproti sebe tak, aby ste sa mohli navzájom dotýkať. Úlohou tvojho partnera je opakovať presne to, čo urobíš. Ak ho pohladkáš po ramene, pohladká aj on teba. Ak ho pobozkáš na líce, pobozká na líce aj on teba… Potom sa vymeňte.

To je moja ponožka!

Obaja hráči nemajú na sebe nič len ponožky. Úlohou každého z nich je vyzliecť tomu druhému ponožku bez toho, aby prišiel o tú svoju. Povolené sú všetky chmaty a ťahy, vrátane šteklenia. Hrá sa na dve kolá. (V prípade, ak má jeden z vás fyzickú prevahu, je možné dohodnúť handicap – napríklad používa iba jednu ruku.) Pozor na zranenia!

Predohra na slimáka

Robte všetko, čo zvyknete robiť pri predohre, ale strááááášne pomaly. Ale fakt, úplne pomaly a dlhšie. Ak sa ti zdá, že niečo robíš 2-krát tak pomaly ako obyčajne, rob to ešte pomalšie :-). Ste predsa na dovolenke, nie je kam sa ponáhľať. Uvidíte, aké to bude príjemné.

Časovka

Nastav alarm na mobile na +30 minút. Počas zvoleného intervalu sa môžete bozkávať, hladkať, maznať, dráždiť, jednoducho všetko čo zvyknete spolu robiť. Jediné čo nesmiete, je mať sex. Budete prekvapení, ako sa veci zmenia, keď získate dostatok času na predohru.

Zima, teplo, teplejšie, …

Mysli na jedno konkrétne miesto na svojom tele. Tvoj partner ho musí objaviť svojím jazykom. Ako pomôcka mu slúži tvoja navigácia v podobe “zima, teplo, teplejšie, horíš, …”.

Tajná správa

Ľahni si na brucho. Tvoj partner ti píše prstom alebo jazykom na chrbát či zadok tajnú správu. Keď uhádneš, vymeňte sa.

Hádaj, na čo myslím

Mysli si slovo súvisiace so sexom. Tvoj partner sa ho snaží uhádnuť – môže ti však dávať iba otázky, na ktoré sa dá odpovedať áno / nie. Ak neuhádne ani na 10 otázok, získavaš bod. Ak uhádne, bod získava on. Potom sa vystriedajte. Celkový víťaz hry má právo na odmenu – erotické prianie na večer.

Niečo malé na zahryznutie

Budete potrebovať niečo malé na zahryznutie – čím menšie, tým lepšie. Oriešky, krekry, alebo ovocie nakrájané na malé kúsky. Chyť perami jeden kúsok a podeľ sa so svojím partnerom, tak aby si mohol aj on z neho odhryznúť. Všetko samozrejme bez použitia rúk. Čím menšie kúsky, tým väčšia zábava.

Krok vpred, krok vzad

Kým je tvoj partner/ka v sprche, ľahni si nahá/ý na posteľ. Keď príde do miestnosti, povedz mu nasledovné pravidlá: Hru začína tesne pri dverách. Budeš mu dávať rôzne otázky o sebe, napríklad tvoja obľúbená poloha pri milovaní, a pod. Za každú správnu odpoveď môže spraviť krok smerom k tebe. Za každú nesprávnu jeden krok vzad. Hra končí, keď dosiahne posteľ.

Áno, nie, možno, neskôr

Predtým, ako sa ťa tvoj partner dotkne, musí ti presne povedať, čo plánuje urobiť. Napríklad: “Chcem ti bozkávať bradavku na ľavom prsníku.” Ty sa môžeš rozhodnúť, či danú vec smie vykonať:

  • Áno znamená, že môže pokračovať.
  • Nie znamená, že si to neželáš počas celej hry. Nevyjednáva sa!
  • Možno znamená, že sa rozhodneš až keď to vyskúša.
  • Neskôr znamená, že sa k tomu chceš radšej vrátiť v niektorom z ďalších kôl hry.

Masáž

Čo môže byť príjemnejšie po celom dni pri vode ako relaxačná masáž? No predsa masáž, pri ktorej je aj tvoj masér nahý! Obaja sa úplne vyzlečte, rozprestrite na posteľ osušku, použite veľa oleja a masírujte sa navzájom. A neváhaj zapojiť celé telo – ak napríklad masíruješ jeho chrbát, kľudne mu sadni na stehná a občas sa o neho obtri svojimi prsiami.

Kto maže, ten ide

Rozprestri na posteľ veľkú plážovú osušku. Obaja sa dôkladne natrite opaľovacím olejom (telovým mliekom) – nevynechajte žiadne miesto na tele. Potom si ľahnite vedľa seba na osušku a začnite sa objímať. Vaše telá sa budú navzájom vedľa seba šmýkať – uvidíš ako vás tento nový pocit rozpáli.

Nauč ma niečo nové

Si učiteľka, ktorej úlohou je naučiť svojho žiaka všetko dôležité o sexe a milovaní. Postupne mu vysvetli a predveď aké dotyky, bozky či techniky sa ti páčia. Úlohou žiaka je následne všetko dôkladne vyskúšať. Oznámkuj jeho výkon a ak to nebolo na jednotku, daj mu šancu na reparát. Potom si úlohy vymeňte.

Vykladanie kariet

Zamiešajte balíček sedmových kariet. Na striedačku ťahajte jednu kartu a podľa jej hodnoty vykonajte úlohu: ♡ srdce = bozkávanie, ♤ zeleň = hladkanie, ♧ žaluď = dráždenie rukou, ♦ guľa = orálny sex. Hodnota karty znamená počet opakovaní: dolník, horník, kráľ = 3 krát (napríklad tri bozky), VII = 7, VIII = 8, IX = 9, X = 10, eso = bez obmedzenia. Vyhráva ten, kto vydrží dlhšie bez vyvrcholenia.

Dráždenie v sprche

Navštív partnera v sprche a požiadaj ho, aby mal celý čas ruky za hlavou. Najprv ho dôkladne poumývaj od hlavy až po päty. Potom ho môžeš dráždiť a láskať rukami i jazykom. Hra končí, keď už neudrží ruky za hlavou. Vymeňte sa, alebo pokračujte v posteli.

Si len môj

Zaviaž partnerovi oči šatkou. Ak chcete odvážnejšiu verziu, môžeš mu aj spútať ruky za chrbtom, alebo ho priviazať o posteľ. Použi napríklad popruh z cestovnej tašky, opasok, silonky,… A teraz si s ním môžeš robiť čo len chceš = dráždiť ho do nepríčetnosti. Keď to už tvoj partner nevie viac vydržať, dopraj mu uspokojenie.

Jazyková škola

Možné pokračovanie predchádzajúcej hry. Partner leží so zaviazanými očami a bez pohybu (vankúš pod hlavu). Jeho úlohou je bozkávať a láskať jazykom všetky časti tvojho tela, ktoré mu dáš pred ústa.

Prvý prehráva

Obaja partneri majú na sebe len spodnú bielizeň, alebo plavky. Vašou úlohou je navzájom sa dráždiť, maznať, bozkávať, … Ten z hráčov, ktorý prvý dosiahne orgazmus, alebo požiada o vyvrcholenie (navrhne sex), prehráva.

Len kúsoček

Odvážnejší variant predchádzajúcej hry. Ak vzájomné bozkávanie a maznanie neprináša víťaza, obaja partneri sa vyzlečú donaha. Muž láska špičkou penisu jej klitoris a vchod do vagíny. Prehráva ten, kto požiada o sex (alebo spôsobí zasunutie celého penisu dnu).

Loveee

Máte so sebou na dovolenke mobil alebo tablet? Vyskúšajte našu hru LOVEEE! Loveee je erotická hra pre dospelých, ktorí chcú oživiť svoj sexuálny život. Hra funguje na princípe náhodného výberu rôznych aktivít, ktoré musia partneri na striedačku plniť. Aktuálne nájdete v hre stovky rôznych úloh, takže nudiť sa s ňou určite nebudete. Aj keď ju budete hrať celú dovolenku. 🙂


...