Valentín ako má byť

Ruky zviazané za chrbtom. Kožený obojok utiahnutý na krku. Šatka cez oči. Nohavičky v ústach. Prehnutá cez koleno.

“Dnes budeš poslušná čubka,” prikazuje mi.

Dvadsaťpäť rán. Tlmene kričím do nohavičiek. Musím. Tak to má rád.

Lubrikačný gél. Najprv chladí. Potom príjemne hreje. Jeho prsty v mojej kundičke. Vibračné vajíčko na diaľkové ovládanie. Pridáva otáčky. Prst na klitorise. Pohyby panvou zboka na bok. Zježené chĺpky vzadu na krku. Funím blahom. Som jeho. Malá. Žiadostivá. A hlavne poslušná. Čubka.

Hodí ma na posteľ. Mikrofón medzi stehná. Roztrasie sa a ja s ním. Plesne ma po zadku. Nadskočím. Zviaže mi nohy k sebe. Naozaj pevne. Ruky mám stále za chrbtom. Dostávam diaľkový ovládač od vajíčka. Bláznivo stláčam tlačidlo plus.

Zadoček. Stehná. Lýtka. Chodidlá. Strieda ich všetky. Údery trstenicou pália aj rozpaľujú zároveň.

Ruka medzi lopatkami ma tlačí do postele. Druhá ťahá za obojok dohora. Dvíham k nemu hlavu.

“Máš pätnásť minút! Potom ťa vyšukám ako malú štetku,” šepká mi priamo do ucha.

Stojí nado mnou. Zadočkom krútim nad hlavicou vibrujúcou medzi nohami. Snažím sa vypustiť démona na slobodu. Dokončiť to. Dokončiť sa. Pozorne sleduje každý môj zúfalý pokus.

Berie mi diaľkové. Kontroluje s ním intenzitu divadielka v mojej pičke. Keď vzdychám, uberie. Keď prestanem, pridá. Stále dookola. Môj chtíč je na maxime. Vrchol v nedohľadne.

Ďalší výprask rukou. Môj zadok aj stehnách horia plameňom. Rany štípu ako fras. Napriek tomu ich chcem viac a silnejšie. Každú jednu si vychutnávam. Oba motorčeky idú na plné obrátky.

Chýba len málo. On sa však rozhodne. Nie teraz. Nie takto.

“Čas vypršal!” oznámi stroho.

Obráti ma na chrbát. Som zviazaná. Som poddajná. Som jeho. Poslušná subinka.

Sadne si na moje boky. Drsne mi miesi prsia. Štípe bradavky. Padajú facky na obe líca. Chytí mi hlavu do oboch rúk. Jazykom brázdi moju tvár. Moje ústa.

Roztiahne mi nohy. Prudko ho do mňa vrazí. Konečne.

Konečne to na mňa príde. Celá sa trasiem. Nohy sa viditeľne klepú. Prsty na nohách sa skrúcajú v kŕči.

Nedopraje mi ani minútu. Búši to do mňa. Je ako zdivený. Som jeho trhací kalendár. Drví mi v prstoch bradavky. Dá mi ďalšiu facku. Pritiahne obojok. Ústami zapchá tie moje. Opäť sa rozkladám na jednotlivé atómy. Nabodnutá na jeho tvrdý penis. Pumpuje to do mňa. Kundička mi pulzuje spolu s ním.

Za mňa dobre. Valentín ako má byť.

Potom ma dlho objíma a hladká. Je toho na mňa príliš. Mám drop. Plačem. Jemne ma utišuje.


...