Obedná prestávka

Pípla dvere kartou a vošla dnu. Izba už bola našťastie uprataná. Milovala izby na najvyšších poschodiach, s oknami od podlahy až po strop, a ich úchvatný výhľad na okolie, v ktorých len tak stála a pozerala do diaľky. No dnes mala iné plány.

Zatiahla hrubé závesy tak, že dnu prenikal len tenký pásik svetla. Vrátila sa na chodbu, z poličky vybrala jednorazové papuče s logom hotela, odchýlila vstupné dvere, vykukla von, ešte raz letmým pohľadom skontrolovala, či sa po chodbe nemotá upratovačka a potom jednu z nich strčila do dverí. Na prvý pohľad sa zdalo, že sú dvere zavreté, no ktokoľvek mohol do nich zatlačiť a dostať sa dnu.

Odkopla z nôh lodičky a rýchlo sa vyzliekla do naha. Sako zavesila na vešiak; sukňu, silonky, nohavičky, blúzku aj podprsenku nechala pohodené len tak na posteli. Potom sa zháčila, z kôpky oblečenia vytiahla späť bielu blúzku, znovu si ju obliekla, tentokrát už bez podprsenky, a zapla iba na jednu gombičku v strede.

Zhasla svetlo, posadila sa do čalúneného kresla pred oknom, priamo oproti vstupným dverám do izby, cez oči si natiahla hodvábnu masku na spanie, ktorá s ňou cestovala všade pre prípad, ak by ju v noci rušilo svetlo z ulice, naširoko rozkročila nohy a ostala nehybne čakať.

Takto poslepiačky sa oveľa viac sústredila na ostatné zmysly – počula ruchy zo vzdialenejších častí hotela, vnímala vôňu čerstvo vypratej posteľnej bielizne a osviežovača vzduchu, cítila chladné drevo opierky pod rukami a semišovú látku kresla pod nahým zadkom. Niekoľkokrát zastal na poschodí výťah, niekto aj vystúpil, ale zakaždým odkráčal preč.

Obedná prestávka počas konferencie, ktorých už absolvovala desiatky. Táto však bola niečím výnimočná. Náhoda to zariadila tak, že tu v meste mal byť aj ON. Od kedy sa to dozvedela, premietala si v hlave presne túto situáciu. Ako čaká v izbe hotela, nahá, povoľná a poddajná, pripravená nechať sa využiť a zneužiť.

Svoju prezentáciu už mala za sebou, takže ak sa aj vráti z obeda trochu neskôr, nič vážne sa nestane, upokojovala sa v duchu. Napriek tomu ju chytala nervozita.

Kedy už príde? A príde vôbec?

Nevedela presne odhadnúť, koľko minút už prešlo, ale zdalo sa jej, že večnosť. Správy síce prečítal, ale neodpovedal. Aj tak sa ho vybrala čakať, do izby číslo 1703, presne ako mu napísala.

Z pochybností ju vytrhol až zvuk dverí pohybujúcich sa v tesnej výške nad kobercom, zakončený tichým cvaknutím zámky.

“Je tu niekto?” spýtala sa nesmelo.

Zrazu si nebola istá, či ten niekto aj vošiel dnu, alebo si len ktosi z personálu všimol odchýlené dvere, vybral zarážku a zavrel ich. A keď vošiel dnu, bol to skutočne on? Keď si to uvedomila, zmeravela.

“Si to, -, ty?” od nervozity jej preskočil hlas.

V izbe bolo úplné ticho. Srdce jej bilo ako splašené, v hlave jej hučalo od návalu adrenalínu. Chcela si strhnúť masku z očí, no ovládla sa. Presne toto bola jej fantázia, ktorú chcela niekedy zažiť, no zrazu si uvedomila, že vôbec nedomyslela prípadné dôsledky.

Snívala o sexe s náhodným hosťom, ktorý pôjde okolo jej izby, nájde ju otvorenú, vojde dnu a bude si s ňou robiť, čo sa mu zapáči a aj keď jej všetky tie veci nebudú po vôli, nebude brať na ňu žiadny ohľad. Teda akože. Veď tým hosťom mal byť práve ON.

Kroky. Prudko otočila hlavu smerom za zvukom. Tak predsa len vošiel dnu. Kŕčovito sa chytila operadla a inštinktívne stisla stehná k sebe.

“Aspoň mi naznač, že si to ty, prosím!”

Odpoveď však neprichádzala. Ten niekto sa ale zrazu ocitol za jej chrbtom a prudko odhrnul závesy na okne. Zvýskla. Hneď na to ucítila dotyk rúk na kresle, niekto ju silou navážil mierne dozadu a potom aj s celým kreslom otočil, tvárou priamo oproti oknu a chrbtom do miestnosti, na čo ona zvýskla druhýkrát.

“Ak nič nepovieš, začnem kričať,” varovala ho, no opäť sa jej nedostala žiadna reakcia.

Zrazu sa jej niečia ruka dotkla pleca. Zľakla sa a chcela vyskočiť hore, no tá ruka ju zatlačila späť do kresla a pevne držala, kým jej druhá ruka vošla pod blúzku a skončila na pravom prsníku. Bola to veľká, pevná, mužská dlaň. Masíroval jej najprv jeden a potom aj druhý prsník, gniavil ich v dlani, a ona sedela a ani nemukla, iba si občas zahryzla do pery.

Potom jej rozopol aj ten jediný zapnutý gombík na blúzke, odhrnul ju nabok a oboma rukami sa sústredil na jej stvrdnuté bradavky. Inštinktívne si ich chcela chrániť rukami, no on jej ich prestrčil popod drevené operadlá kresla. Mohla by si ich síce vytiahnuť von, no akýkoľvek rýchly obranný pohyb smerom k prsiam bol už nemožný.

On ďalej pokračoval v trýznení jej bradaviek: chytil ich medzi prsty ako do štipcov, stláčal ich, ťahal a krútil s nimi. To už nevydržala a začala sa krútiť a kňučať, prsty zatínala do okraja sedáka pri zadku, od bolesti aj vzrušenia zároveň.

Nahol sa ponad ňu a ona zacítila jeho parfém. Do frasa, tento ešte nepozná! Dotykom jej naznačil, aby roztiahla stehná od seba. Ostala trochu zmätená, ale poslúchla. Začal ju škriabať, prechádzal jej nechtami od stehien až ku krku.

Užívala si každý jeho dotyk, keď v tom ju znenazdajky capol otvorenou dlaňou priamo cez pičku. Zjajkla a skrútila sa do klbka, no on ju narovnal a miernym násilím opäť roztiahol nohy. Pripravená na ďalší úder zadržiavala v napätí dych. Ten prišiel skoro okamžite, nie však tam dole, ale tentokrát cez prsník. Zasyčala, skôr však od prekvapenia, ako bolesti.

Hodnú chvíľu si užíval jej zmätenosť – so zaviazanými očami vôbec netušila, kde presne na jej tele tentokrát pristane jeho ruka. Raz to bolo na vnútornej strane stehna, inokedy na kundičke, bruchu, prsníku, dokonca aj na líci. Nebil ju silno, len symbolicky. O to viac sa tým cítila ponížená.

Nepreriekol jediné slovo. Aj teraz, prešiel spoza jej chrbta priamo pred ňu a len jej naznačil, aby sa postavila. Spravil s ňou krok vpred, predklonil ju dopredu, až sa oprela rukami o okennú tabuľu zohriatu obedným slnkom a jemným dotykom na členky jej prikázal, aby rozkročila nohy. Stála tam nahá, priamo pred oknom.

“Dúfam len, že sme dostatočne vysoko a nie je ma zdola vidieť,” zamrazilo ju v duchu, keď si to uvedomila.

Avšak skôr, ako sa tým stihla detailnejšie zaoberať, pristála na jej zadku ďalšia rana. Táto už bola oveľa silnejšia, nie len také jemné ťapkanie, ako tomu bolo doteraz. Vykríkla a chytila sa rukou za zadok, no on jej ju násilím odtiahol a položil späť na okno.

Druhá, tretia, piata, siedma, trinásta, … Prestala ich počítať. Po chvíli už mala ritku úplne červenú a rozhorúčenú od opakujúceho sa výprasku. Vtedy ju chytil za lakeť a jemným pohybom previedol cez izbu, až k posteli. Kľakla si na ňu a on ju jemným postrčení zvalil na brucho. Pod panvou zacítila veľký hotelový vankúš.

Počula, ako si vyzliekol nohavice, počula cinkanie pracky opasku a hneď na to prišla ďalšia rana na jej zadoček. Koženým remeňom to tentokrát už naozaj bolelo ako čert. Skríkla, obe ruky jej vystrelili dozadu, aby si chránila už aj tak rozpálené polky. Násilím jej ich však skrútil za chrbát, zobral z postele jej silonky, pevne jej s nimi zviazal zápästia a aby si s nimi predsa len nemohla chrániť ritku, koniec siloniek jej ešte uviazal okolo krku.

Kričala od bolesti, zároveň však nechcela, aby ju niekto v hoteli počul. No výprask, ktorý práve dostávala na zadok a stehná, už naozaj nemohla pretrpieť v tichosti. Zahryzla sa preto do prikrývky a revala priamo do nej.

Zrazu jej len roztiahol naširoko nohy a prudko ju nabral na svoj penis, tak ako bola – odzadu. Našťastie už bola tam dole celkom mokrá, no aj tak skríkla – takto bez predohry, prípravy a postupného rozťahovania jej pičky, to predsa len bolo trochu príliš.

V tom si ale uvedomila niečo, čo ju úplne vyviedlo z miery. Je to vôbec ON!? Poznala jeho dĺžku a hrúbku, jeho techniku, ale teraz si už naozaj nebola istá… Bol to jeho penis? Alebo len zbytočne vyšiluje?

Chcela sa nejako presvedčiť, začala sa mätať a brániť, no on na ňu nebral žiadny ohľad. Chytil ju pevne za zápästia zviazané za chrbtom, pritlačil celú do postele a búšil do nej tak razantne, až sa posúvala po matraci stále viac dopredu, aby nakoniec skončila hlavou pri ráme postele.

Netrvalo to však dlho. Zabručal, čo bol teda jediný zvuk, ktorý doteraz vydal, posledný krát zasunul a vystriekal sa priamo do nej. Potom z nej hneď zliezol, pomohol jej postaviť sa, napravil jej masku na očiach, ktorá sa jej medzičasom skoro celá zošuchla a opäť ju poslepiačky došikoval k oknu.

Ešte stále mala zviazané ruky za chrbtom, takže tentokrát ju oprel o okno celým telom – jednoducho ju pritlačil na sklo prsiami, aj prednou časťou tela. Opäť jej naznačil, aby sa rozkročila a opäť jej dal niekoľko rán na zadok. Popritom cítila, ako jej z kundičky vyteká semeno, steká dole po stehne a kvapká na zem pod ňou.

Stála bez pohnutia opretá o okennú tabuľu, vystavená na očiach zvedavými okoloidúcim, ak by zdvihli hlavu, ale čo bolo horšie, aj susedom z protiľahlých výškových domov. A počula ako sa oblieka. Vzápätí nič viac, len cvaknutie zámky na dverách.

“Haló? Haló, si ešte tu?” spýtala sa, s hlavou otočenou popri skle nabok.

Odpoveď už však neprišla, len ticho. To ako naozaj odišiel a za celý čas jej nepovedal ani jediné slovo?

Pred zrkadlom si skontrolovala zadoček. Červenú farbu striedali tmavé, skoro až fialové pruhy od jeho remeňa.

Prešla si po ňom rukou. Príjemná bolesť, ktorá sa z neho šírila, v nej vyvolala ďalšiu vlnu vzrušenia. Mimovoľne si siahla medzi nohy, prstami vošla medzi pysky a keď sa dotkla klitorisu, normálne sa jej z toho podlomili kolená.

“Nasrať!” Uvedomila si, že je stále brutálne nadržaná, len na to nachvíľu zabudla.

Aj ľutovala, že si nezobrala so sebou žiadne hračky, keď jej pohľad padol na sprchu. Neváhala, posadila sa na zem, široko roztiahla nohy a nasmerovala si priamo na pičku prúd teplej vody. Zavrela oči a druhou rukou sa sama hladkala po tele, až skončila na prsiach. Bola to len otázka minúty, kým sa jej telo začalo zmietať v mohutnom kŕči orgazmu.

Keď potom oddychovala v posteli, kašlať na prednášky, aj tak by už prišla iba na záver, našla si správu od neho:

“Prepáč dnes nestíham, možno nabudúce 🙁 Ale posielam náhradu 😉 Ok?”


...