Nečakaná trojka

“Houston, máme problém,” oznámila mu s miernymi rozpakmi.

“Počúvam, Zuzi,” odvetil on nezaujato, obzerajúc si tvár v zrkadle.

Práve sa chystal do pyžama, aj keď ešte nebolo neskoro, no po vydarenom rande s manželkou – teda s ňou, sa tak nejak očakávalo, že večer zakončia v posteli.

“Naša au-pair,” začala nesmelo.

“Čo je s ňou?” skočil jej do reči, “Ešte neodišla?”

“Nie, čaká dole, v obývačke.”

“Nemáš hotovosť? Pozri do mojej peňaženky,” odvetil majster v riešení všetkých, aj tých nevyslovených problémov.

“O peniaze nejde.”

“Tak prečo ešte nejde domov?” konečne si prestal pučiť vyrážky a prejavil nejaký záujem.

“Keby si ma konečne nechal dohovoriť!”

“Veď počúvam. Tak prečo ešte neodišla?”

“Lebo som jej omylom ponúkla trojku,” vyhŕkla jedným dychom.

“Čo si jej ponúkla?” zvýšil od prekvapenia hlas.

“Nekrič, pobudíš decká! Trojku.”

“Trojku!? Akože sex v trojici? S nami dvoma? A to sa ti ako podarilo?” rozosmial sa.

“No veď hovorím, že omylom,” súkala zo seba trochu nevrlo, lebo si z nej robil žarty, ale pokračovala, “Keď som jej dávala peniaze, poďakovala som, že nám stráži deti. A ona, že žiadny problém, že keď budeme hocikedy potrebovať s niečím pomôcť, stačí napísať. Na to som ja, v dobrej nálade, nadhodila, že je veľmi milá, a že by nás potešilo, ak by niekedy prišla aj keď budeme my dvaja doma, aby sme si mohli užiť nejaký ten spoločný čas.”

“No, to neznie hneď ako pozvanie do postele, ale budiž.”

“A asi som na ňu pritom aj žmurkla,” dodala ostýchavo. “Ale ja som to tak vôbec nemyslela! Som to myslela tak, že by zobrala deti na ihrisko a my dvaja by sme mohli mať sex aj cez deň, nielen uprostred noci… Som blbá, že?”

“Nie, prečo? Veď to je milé,” neprestával sa chechtať. “A ona čo na to?”

“Najprv na mňa vypleštila oči a potom sa spýtala, či to myslím vážne. Ja som si vtedy ešte neuvedomila, že to pochopila inak, tak som ju ubezpečila, že jej zaplatíme ako vždy.”

“Akože si jej ponúkla, že jej budeme platiť za sex?” čudoval sa s úškrnom na perách.

“Vlastne áno, no vtedy som nad tým tak neuvažovala,” vyviňovala sa ona. “Ale neodmietla. Študentke sa asi peniaze zídu vždy, nie?”

“Akože súhlasila s trojkou? Za prachy?”

“No, povedala, že si nie je istá, či nám bude vyhovovať. Ostala som trochu zaskočená, hovorím si – aké obavy? – veď nám strážila deti už veľakrát. Tak som jej povedala, že ju predsa máme radi a páči sa nám… A ona sa toho chytila a povedala, že aj my dvaja sme jej sympatickí a keď jej za to ešte aj zaplatíme, že by do toho šla, ale jedine s ochranou.”

“A kurva!”

“Presne tak! To som ostala v rozpakoch zase ja. Až vtedy som si uvedomila, že každá hovoríme o niečom inom. Tak som sa jej opatrne spýtala, či má na mysli trojku.”

“A?” horel nedočkavosťou.

“A ona, že hej, že s nami by si to vedela predstaviť. A ak teda chceme, môže zostať aj dnes večer. Len ju potom musíš odviesť na intrák, lebo zmešká aj posledný autobus.”

“To nie je problém, potom ju odveziem,” ponúkal sa horlivo.

“Počkaj! Ty sa chceš naozaj vyspať s našou au-pair?” spýtala sa prekvapene.

“A ty?”

“Pýtala som sa prvá!”

“A prečo nie? Hovorili sme o tom už dávno, len sme do toho nechceli ťahať tvoje kamošky. Veď vieš, ak by to náhodou nedopadlo dobre.”

“To áno,” prisvedčila.

“A toto je skvelá príležitosť. Ak sa to aj pokašle, nájdeme si inú babysitterku,” uvažoval nahlas pragmaticky.

“Prestaň s tým! Ja inú nechcem! Vieš koľko trvalo, kým sme ju našli? Je spoľahlivá a decká ju žerú.”

“Veď dobre, nemysli hneď na najhoršie. Dofrasa, koľko má vlastne rokov?”

“Neviem presne, ale tak je na výške, tak hádam nejakých dvadsaťdva – dvadsaťpäť?” tipovala.

“Fú, tak ok. Pod osemnásť by sme nemali, či?”

“Nebuď blb, dobre!? Ale nezačneš si s ňou nič viac, jasné? A vy dvaja žiadne bozkávanie!”


“Čo teraz robí?” vyzvedal netrpezlivo.

“Ukľudni sa, prosím ťa! Je v sprche.”

“Aha. Nejako dlho ste sa bavili.”

“Nooo, babské veci…,” okúňala sa.

“Počuj a ako sa vlastne volá?” zmenil radšej tému, aby si to náhodou na poslednú chvíľu nerozmyslela.

“Ty nevieš, ako sa volá naša babysitterka?”

“Kto si ich má pamätať? Je už asi piata v poradí.”

“Ale táto je s nami najdlhšie!”

V tom sa ozvalo nesmelé zaklopanie na dvere spálne, aj keď ich nechali odchýlené.

“Poď ďalej, Veronika” zvolala, s dôrazom na jej meno, pričom fľochla pohľadom na svojho manžela.

“Dobrý večer,” pozdravila placho dievčina, “Som nevedela, či môžem.”

Oblečené mala len nohavičky a tričko na spanie, ktoré jej požičala domáca pani. Nebola ani vysoká, ani štíhla, mala peknú tvár, rozpustené špinavé blond vlasy, trochu tučnejšie stehná a širšie boky, a pod tričkom sa jej rysovali stredne veľké prsia. Žiadna modelka, jednoducho normálna baba.

“Inak, môj manžel sa volá Michal,” prebrala našťastie iniciatívu Zuzana, čím ukončila trápne ticho.

“Veronika,” odvetila ona a obaja si len ostýchavo podali ruky ako na obchodnom stretnutí. Bozk na zoznámenie, hoc iba symbolické priloženie líca k lícu, radšej vynechal, aby náhodou hneď na úvod neporušil manželkino prikázanie.

“Najprv sa môžeš len pozerať a ak sa ti to bude páčiť, pripojíš sa, ok? A ako sme hovorili, ak by si mala s hocičím problém, len mi povedz.”

“Dobre,” šepla.

Otočila sa k svojmu manželovi a začali sa bozkávať. Chytil ju za zátylok a druhou rukou vošiel pod nočnú košeľu, aby tam vzápätí zistil, že ona už nohavičky nemala. Aj ona mu strčila ruku do pyžama a nahmatala tam penis, s jasným zámerom pripraviť ho čím skôr do akcie. Ich vášnivá hra jazykmi a prstami nabrala v momente na takej intenzite, až skoro zabudli, že majú vedľa seba ich slečnu na stráženie detí – a teraz aj na hranie.

No Zuzana sa včas obadala, otočila sa k nej, zobrala si jej tvár do dlaní a skôr ako sa tá stihla spamätať, prilepila sa ústami na jej pery. Chvíľku medzi nimi prebiehalo len také nesmelé oťukávanie, no postupne sa ľady prelomili a ostych vystriedal chtíč. Bozkávali a maznali sa navzájom s takým nasadením, akoby to bolo prvý a zároveň aj posledný krát v ich živote.

Vychutnával si to. Niežeby nikdy nevidel svoju ženu bozkávať sa s inou, ale vždy to bolo skôr zo žartu, ako skutočný bozk z náruživosti. Tentokrát to bolo ale iné – vedela, že to má dovolené a užívala si to; až sa zdalo, že hodlá to mláďa svojimi bozkami celé zjesť. Napokon sa zvalili na posteľ, kde sa spolu zmietali, nadržané, v ladnom tanci objatia.

Aby sa necítil ako piate koleso na voze, pritúlil sa odzadu k svojej žene a pobozkal ju na šiju. Penis už mal nedočkavý na šukačku; vyzliekol si preto nohavice, nadvihol jej vrchnú nohu, vošiel jej s ním medzi stehná a ona vôbec neprotestovala – žiadostivo k nemu nastavila svoju mokrú pičku a nechala ho, aby sa vtlačil až úplne do vnútra. Stačilo im pár pohybov na zosynchronizovanie a už spolu prirážali v rokmi nacvičenom rytme.

“Môžeš aj ju,” prerušila na sekundu bozkávanie s Veronikou.

Presunul sa teda na druhú stranu a opatrne sa pritlačil aj na chrbát Veroniky. Tá v tom momente viditeľne stuhla, no Zuzana ju upokojovala: “Neboj, bude sa ti to páčiť.”

Jemne sa jej dotýkal na chrbte, prechádzal jej rukou cez stehno, zadok, bok, až k šiji a zase späť. Netrvalo dlho a cítil, ako sa znovu uvoľnila. Obe sa pritom ďalej náruživo maznali, hladkali na prsiach a krásne pritom vzdychali.

On stále častejšie zablúdil rukou až do jej zákulisia – na bruško, prsia a bradavky, i medzi stehná. Penisom sa ešte viac pritlačil na jej zadok a aj ona mu pekne nadbiehala a tisla sa s ním k nemu. Vošiel jej rukou medzi nohy a cez látku nohavičiek jej prostredníkom vchádzal do štrbinky, na čo ona začala žiadostivo krútiť panvou oproti jeho prstom.

“Daj si ochranu,” pošepla mu Zuzana.

Keď sa k nim otočil späť, Veronika už ležala na posteli nahá a jej pička na neho vykúkala spomedzi roztvorených stehien. Na rozdiel od jeho ženy ju nemala vyholenú; veď kto mohol predpokladať, ako sa dnešný večer vyvinie? Aspoň nevyzerá ako dvanásťročná školáčka, pomyslel si.

Zuzana ležala na boku vedľa nej, ústami prilepenými na jej prsníku, rukou šmátrajúcou medzi vejárikmi jej mušličky, zatiaľ čo Veronika mala privreté oči a vzdychala.

“Poď už!” kývla na neho nebadajky, keď si všimla, že na ne civí ako na zjavenie.

Nebolo mu treba dvakrát hovoriť. Kľakol si medzi jej nohy, pokrčil ich v kolenách, aby tak získal lepší prístup, nahol sa nad ňu a rukou nasmeroval penis priamo medzi pysky jej kundičky. Keď prvýkrát pritlačil, Veronika na neho vystrašene pozrela, no Zuzana sa jej opäť prisala na ústa lepkavým bozkom a odpútala tak jej pozornosť.

Jeho pomalé, plytké pohyby von a dnu sa Veronike zapáčili. Po chvíli už cítil, ako sa tam dole uvoľnila a tak si mohol dovoliť vchádzať zakaždým trochu hlbšie a hlbšie. A keď teda usúdil, že už je pripravená, rozhodol sa vojsť do nej úplne a pri najbližšom výpade prudko pritlačil.

Na počudovanie to šlo ťažšie, ako očakával. Nielen, že mu bola zrazu tesná, ale cítil, akoby tam na niečo narazil. Veronika vykríkla a celá stuhla, sťaby v nejakom kŕči.

“Pst, už je dobre. Už to nebude bolieť,” tíšila ju Zuzana bozkami na tvár.

“Čo má toto znamenať!?” prebleslo hlavou jemu.

Vytiahol sa von a neveriacky pozrel na svoj penis. Na konci prezervatívu boli stopy krvi.

“Ty si ešte panna!? Teda bola?” spýtal sa s hrôzou v hlase.

“To je ok. Ona to chcela. Len pokračuj,” ukľudňovala Zuzana tentokrát aj jeho a na dôvažok sa k nemu nahla a vášnivo ho pobozkala.

Neveril vlastným očiam. Veronika tam len ležala a vyplašene hľadela striedavo na neho a na jeho manželku, ktorá ju držala za ruku a hladkala po líci, zatiaľ čo jeho nabádala: “Poď, dokonči to. Môžeš, ver mi.”

“Naozaj?” spýtal sa smerom k Veronike.

Tá len nemo prikývla.

Stále váhal, no tlak v guliach bol nakoniec silnejší ako on. “Kedy ešte, ak vôbec, bude mať znovu príležitosť ošukať takú mladú babu? A pannu!?” uvažoval sebecky.

Trochu neisto, ale predsa, nahol sa opäť nad ňu a začal znovu robiť tie pomalé, plytké pohyby. Tentokrát však už neprestal a nakoniec, aj keď to šlo dnu ťažšie, skončil s celým penisom v nej.

“Prepáč,” hodil ospravedlňujúci pohľad na svoju ženu, no tá sa na neho iba usmiala a šepla: “Som s tým ok. Len to už nenaťahuj.”

Spravil asi dvadsať – tridsať ráznych pohybov, každý tak hlboko dnu koľko to len šlo; musela ho cítiť všade – vnáral sa do jej pičky až po koreň, panvou sa opieral o jej pahorok nad kundičkou a vajcami plieskal o jej spodnú časť; až sa napokon zaboril celou silou do nej a skončil výstrekom do prezervatívu.

Kým sa on odobral do kúpeľne, Zuzana si ľahla vedľa Veroniky, hladkala ju a maznala sa s ňou a niečo si spolu šepkali. Celé to bolo zvláštne a pritom tak veľmi intímne. Všetci traja boli úplne vyčerpaní, aj keď on bol vlastne jediný, kto dnes z toho niečo mal.


“Si fakt v pohode?” opýtal sa jej potom v aute.

“Hej, ďakujem.”

Zvyšok cesty radšej obaja mlčali.


“Toto bolo akože čo za divadlo!? To ste sa dohodli!? Ty si o tom vedela!?” vyrútil sa na ňu hneď po príchode domov.

“Nie,” zaklamala.

“Nešaľ ma, prosím ťa! Takéto veci by sme si mali hovoriť!”

“Tak dobre. Ale súhlasil by si?”

“No neviem, asi nie.”

“Ale nakoniec sa ti to páčilo, nie?”

“No, áno,” pripustil.

“Tak vidíš!”


...