Malá morská víla

Stačili tri dni a už jej to tu liezlo na nervy. A poriadne. Bolo síce fajn, že mohla ísť k moru – ako študentka by si sama dovolenku dovoliť nemohla. No nejak nedomyslela následky.

Nudila sa tu jak pes! A potom, spať na rozťahovacom gauči, s rodičmi na izbe!? Nielen, že foter chrápal jak zle štartujúca píla, ešte aj prišla o súkromie. A zatiaľ čo ju chytala nervozita, jej priateľ s výhodami si tiež užíval dovolenku, ale doma v šuplíku.

Za týchto okolností sa jej aj malá prechádzka po pobreží zdala ako skvelé dobrodružstvo. I keď spočiatku si nadávala, že sa na ňu vybrala na pravé poludnie, čokoľvek bolo lepšie, ako nuda na plážových lehátkach.

Odmenou za námahu jej bola malá, dobre ukrytá plážička, zo strán chránená skalnými bralami a zozadu prudkým svahom. Nenápadne, akoby sa chystala robiť niečo nekalé, poobzerala sa po okolí. Naozaj tu nik nebol. Nesmelo si vyzliekla hornú časť plaviek a potom aj spodné bikiny, a rýchlo, tak aby ju predsa len nik nemohol zazrieť, celá natešená vrhla sa do vody.

Taký malý kúsok látky a aký veľký rozdiel! Plávala tam a späť, voda jej obtekala okolo nahých prsníkov i pomedzi nohy, a pocit úplnej slobody, ktorý to v nej vyvolávalo, postupne prešiel do jemného šteklenia v podbrušku.

Ležiac potom na slnkom vyhriatej osuške, ruka jej hneď mimovoľne zablúdila medzi nohy. A zatiaľ čo sa jej zvedavý prostredníček hral na schovávačku, ona spokojne privrela oči a konečne si začala užívať dovolenku…


Keď sa po chvíli prebrala a zdvihla hlavu smerom do zátoky, pár metrov od brehu kotvil malý čln. Asi ju na minútku vyplo, pretože vôbec netušila, odkiaľ sa vzal, ani koľko tu už bol.

“Bože, veď je nahá!” napadlo jej, no napriek tomu jej mozog nevyslal žiaden signál. Jednoducho tam len ležala, neschopná pohybu, a hypnotizovala tú loďku pohľadom.

V člne poskakoval nejaký chalan – svalnatý, opálený do hneda, zabratý do práce. Stále dookola vyhadzoval rybársku sieť, ktorá sa vo vzduchu rozprestrela a so širokým záberom dopadla na vodnú hladinu, aby ju vzápätí obratne vytiahol a skontroloval úlovok.

“Hi!”

“Pozerá priamo na mňa!” zdesila sa, keď sa náhle postavil a zamával jej na pozdrav.

“Hi!” zamávala mu nesmelo aj ona.

“Do you wanna swim?” volal na ňu z loďky.

“No, no, no,” krútila hlavou, no darmo.

Skočil do vody hlavičku, urobil pár záberov pod hladinou a vynoril sa kúsok od brehu.

“Hi, little mermaid!”

Stál po kolená vo vode, na sebe svetlomodré kúpacie šortky, zubil sa na ňu od ucha k uchu a sebavedomo si obzeral jej Evine rúcho – nahé, oproti nemu viditeľne bledšie telo, vynímajúce sa pred ním na osuške ako obed na tanieri.

“Čo si to dovoľuje, takto sem vpadnúť a očumovať ju!?”

“Hey, don’t look!” prudko sa posadila, prekrížila jednu nohu cez druhú a prsia si zakryla rukami.

“Come on!” volal na ňu veselo, “Swim with me!”

Že je nahá mu zjavne neprekážalo.

“No thanks!”

“Please, don’t worry!” naliehal. “It will be fun!” volal ju stále do vody.

“Okay, but… But don’t look!”

“As you wish,” súhlasil a hneď aj odvrátil pohľad smerom do mora.

Vyskočila a rozbehla sa proti vlnám. Voda okolo nej špliechala a skôr ako si mohol čokoľvek všimnúť, ostala jej nad hladinou vyčnievať iba hlava.

Dal jej pár metrov náskok, potom spravil niekoľko málo záberov a bol pri nej. Plávali vedľa seba mlčky, nahlúplo sa usmievajúc jeden na druhého.

Nemala bohvieakú výdrž, a tak si po chvíľke musela oddýchnuť – posadila sa na okraj skalnatého brala a nechala sa obmývať vlnami. Priplával k nej, celý čas uprene zízajúc na jej nahé prsia.

“Hey, where are you looking!? Leave me alone!” odháňala ho preč.

“Are you a real mermaid?” spýtal sa jej nevinne a hodil na ňu také psie oči, že z neho ostala totálne namäkko.

“Yes, sure,” usmiala sa tajomne. “I’m a sea mermaid and this is my bay. And if I catch you I’ll punish you!” dodala vzápätí a zo žartu mu šplechla trochu vody rovno do tváre, čím odštartovala nefalšovanú vodnú bitku!

Navzájom sa špliechali, naháňali, ponárali a zápasili spolu, a výskali pritom ako malé deti. A jej zrazu vôbec neprišlo čudné, že sa kúpe v mori nahá, s úplne cudzím chalanom.

Raz mu aj chcela utiecť, no on ju chytil za boky, spravil s ňou vo vode obratnú otočku a znenazdajky bol za jej chrbtom. Vzápätí sa ponoril priamo pod ňu, medzi jej nohy, a keď sa hneď na to rýchlo postavil, ani sa nestihla spamätať, a sedela vysoko nad hladinou – na jeho pleciach!

“Héééj, daj ma dole!” kričala na neho, čomu asi teda nemohol rozumieť, ale bolo to vlastne jedno, pretože i tak na seba jačali každý vo svojej reči.

Držal ju pevne za členky, behal s ňou po plytčine, vydával pritom zvuky ako kôň a obaja sa tomu náramne rehnili. A pišulka, tá sa jej celý čas trela o jeho zátylok, až jej z toho začali pod bruškom opäť vystrájať motýle ako zdivené.

Keď sa napokon ponoril do vody, a obratne sa vyvliekol spod jej nôh, aby sa vzápätí zjavil bezprostredne pred ňou, už sa nedokázala ovládať. Vošla mu rukami do vlasov a opatrne, tak aby ho nevyplašila, dotkla sa perami jeho pier. Neváhal ani sekundu – jednou rukou ju chytil za nahý zadok a pritiahol prudko k sebe, až prsníkmi narazila do jeho hrude. Druhou si ju pridržal za zátylok a drzo sa prisal na jej ústa.

Hladkal ju pod vodou na zadočku i na prsiach, vášnivo sa bozkávali a ona cítila, ako mu rastie penis.

“Can I?” zachytila sa prstami o okraj jeho šortiek a náznakom ich potiahla dole.

“You always, my little princess.”

Hneď ako ho vyslobodila z plaviek, chytila mu ho pevne do dlane, pritiahla si ho k sebe a prešla po ňom pár krát hore a dole. Spokojne sa usmieval. No keď si potom nahmatala aj jeho miešok a pevne mu zovrela vajíčka, vypleštil na ňu vystrašene oči.

“Easy,” upokojovala ho, “take it easy!” zatiaľ čo si ich prevaľovala v dlani a vychutnávala si, ako ho má vo svojej moci. “As I said, if I catch you, I’ll punish you! So don’t move and put your hands behind!” prikázala mu ostro.

Poslúchol.

Stáli tam v morských vlnách, ona ho jednou rukou držala za penis a druhou mu masírovala vajká, zvedavo ich skúmajúc medzi prstami. Chlapec striedavo privieral oči rozkošou a striedavo na ňu vyplašene hľadel, keď mu ich stisla pevnejšie. Chvíľami sa aj snažil vyslobodiť z jej zovretia, no zároveň bol taký nadržaný, že vzápätí sám znovu prirážal oproti jej ruke.

Privinula sa k nemu, trochu rozkročila nohy, pritlačila sa ohanbím na jeho stehno a začala sa o neho trieť.

“What are you waiting for?” zašepkala mu do ucha.

Neváhal, oboma rukami ju chytil za zadok, nadvihol si ju hore a ona ho hneď na to žiadostivo objala stehnami okolo bokov. Voda ju nadnášala, jeho penis jej narážal do ritky, blúdil medzi stehnami, dotýkal sa zvonku kundičky…

“Ach,” vydala zo seba univerzálne slovo, ktorému aj on rozumel, keď s ním napokon vošiel dnu.

Objala ho okolo krku, pevnejšie si ho pritiahla nohami k sebe a začala robiť pomalé, vláčne pohyby panvou. Nie hore a dole, len dopredu a dozadu. Vztýčené bradavky jej narážali o jeho prsia a pri každom dotyku cítila ďalšiu vlnu rozkoše, ktorá sa jej z nich šírila do celého tela, zatiaľ čo on si ju pridržiaval za zadok a bozkával nežne na krk.

“Nie je to zlé, ale… Takto to asi nepôjde,” uvedomila si po chvíli.

Na okamih prestala vzdychať a hlavne hýbať panvou, zahľadela sa mu prosebne do očí a potom hodila pohľad smerom k pláži.

Pomaly s ňou vykráčal von z vody a ešte stále nabodnutú na penise, odniesol si ju až na osušku. Tam ju položil na chrbát a ona mohla konečne uvoľniť kŕčovité zovretie svojich nôh okolo jeho bokov. No nechala ich stále pokrčené v kolenách a naširoko rozkročené, len mu tam spravila miesto.

Nahol sa nad ňu a najprv pomaly a jemne, potom aj prudšie a nakoniec úplne razantne, pustil sa prirážať do jej pičky.

A veru, bol v tom fakt dobrý!

Neskúšal nové finty, nemenil techniku, len chodil von a dnu, v pravidelne sa opakujúcom rytme: tri rýchle plytké zásuny a potom jeden pomalší, ale poriadne hlboký. A znovu, stále dookola a dookola.

“Please, don’t stop, please, don’t stop,” opakovala, aby ho ani náhodou nenapadlo meniť víťazný vzorec.

Už nezvládala robiť nič. Prichádzajúci orgazmus jej načisto povypínal všetky okruhy v hlave. A tak len zavrela oči, roztiahla naširoko ruky, prsty zaborila do piesku akoby hľadala pevný bod, o ktorý sa môže zachytiť a nechala ho, nech ju dorobí, ako sám najlepšie vie.

A on opäť porozumel aj bez slov. Ľahol si tesne na ňu, až cítila jeho váhu na svojich prsiach, objal ju ramenom okolo krku, ústami sa prisal na jej pery a čo bolo najdôležitejšie, už nič nestriedal, nechodil von a dnu, len sa do nej natlačil, úplne nadoraz. Jeho penis ju celú vypĺňal, cítila ho hlboko v sebe, až niekde na konci pošvy a ako pomaly pohupoval panvou, lonovou kosťou jej dobiedzal priamo na klitoris.

Bolo to niečo neskutočné!

Keď to na ňu prišlo, zadrapla sa mu prstami do chrbta, celá sa stiahla v mohutnom kŕči, vzoprela proti nemu panvu a z hrdla sa jej vydral tlmený výkrik.

Ostala ležať na osuške, s nohami rozhodenými do strán a rukou zblúdenou medzi nimi. A vychutnávala si ten šteklivý pocit, keď to z nej pomaly vyteká von, vyviera z pičky, krásne to šmýka pod prstami, cestuje medzi polkami ritky a končí až niekde na osuške pod zadočkom.


Keď sa po chvíli prebrala a zdvihla hlavu smerom do zátoky… Asi ju na minútku vyplo, pretože vôbec netušila, kedy stihol odísť.

“Bože, veď je nahá!” napadlo jej, no napriek tomu jej mozog nevyslal žiaden signál. Jednoducho tam len ležala, neschopná pohybu, pozerala smerom do zátoky – no tam, kde predtým kotvila jeho loďka, nebolo po nej ani slychu.

Prstami jednej ruky si ešte stále šmátrala medzi vejárikmi pišulky, tou druhou sa hladkala na krku, prsiach i brušku. A na malý okamih bola tá najspokojnejšia turistka v rezorte.


...