Láska v kúpeľoch

Stĺp uprostred začal opäť chrchlať horúcu paru. Boli tam sami a ona si napriek tomu sadla až na opačnú stranu, oproti nemu. Nenútene, akože náhodou, pootvorila stehná. No on vedel, že ho tým provokovala náročky.

Človeku sa zunuje všetko. Aj romantický pobyt v kúpeľoch. Stačí byť pár dní zavretý v jednej izbe “so svojou drahou”. Inak povedané, vysierala už od rána. Pred chvíľou sa mlčky obliekali v šatni wellnessu a teraz sa rovnako, bez jediného slova, viezli vo výťahu.

“Čo si slepý?” oborila sa na neho, keď o ňu zavadil pri otváraní masívnych dverí izby.

Ako fakt ho už štvala! Zdrapil ju za ruku a stiahol k sebe, no potom sa ovládol a pustil ju.

“Na nič viac sa nezmôžeš?” podkušovala ho drzým tónom.

Chytil ju za plecia a násilím otočil k sebe. “Tentokrát ju už nepustí!” prisahal v duchu.

Ona sa však vyšmykla a začala ho udierať päsťami do hrude. Malo to ale rovnaký efekt ako keď mravec napadne slona. Chytil jej najprv jedno zápästie, potom aj druhé, pevne ich zovrel a priklincoval nad jej hlavu.

“Prestaň už! O čo ti kurva ide!?” skríkol na ňu.
“Ty prestaň!” nedala sa.

Snažila sa brániť, no pritlačil ju celým telom o stenu a kolenom vošiel medzi stehná. Odvrátila od neho tvár, on si však hravo prechytil jej zápästia iba do jednej ruky a druhou jej násilím otočil bradu späť k sebe.

“Čo máš?” opýtal sa pokojným hlasom.

Opäť sa pokúsila pozrieť preč, na čo on pohotovo využil situáciu a pobozkal ju na šiju – presne na “to” miesto za uchom. Napätie okamžite povolilo a prestala s ním zápasiť.

Hodil ju krížom cez posteľ, stiahol z nej nohavice aj nohavičky a zobral si ju odzadu. Spočiatku sa ešte vzpierala, no keď jej rukou vsunutou pod panvou začal dráždiť klitoris, vzdor vystriedali vzdychy.

Chytil ju pevne za vlasy a vyvrátil hlavu dozadu, načo ona spravila mačací chrbát a vystrčila oproti nemu zadoček. Mal do nej pohodlný prístup a jej sa páčilo, že prirážal nielen prudko, ale hlavne hlboko.

Milovali sa vášnivo, skoro ani nestihli večeru. Po nej pokračovali ešte druhým kolom, tentokrát už ale pokojnejšie a láskyplne.

“Celé dni sedíš na mobile a mňa si nevšímaš,” ponosovala sa mu.
“Tak prepáč,” odvetil zahanbene.


...