Ešte sme neskončili

Ráno sa zobudili až pred obedom. Zatiahnuté žalúzie a závesy zo včerajšieho večera dokonale zatemnili spálňu a tak sa im spalo ako vo vatičke. Ale bolo im to jedno, bola sobota a mali pred sebou ešte celý deň leňošenia. Obaja sa zbehli vycikať a rýchlo si umyť zuby, aby sa potom vrátili späť do vyhriatej postele. Túlili, objímali a bozkávali sa ešte ďalšiu hodinku, kým ich hlad nevyhnal do kuchyne.

– Voľné pokračovanie príbehu Dnes rozhodujem ja

Kým ona chystala obed – cestoviny s paradajkovou omáčkou, on jej čítal “novinky” z internetu: “Tu píšu, že podľa nejakého výskumu priemerný sex trvá 7 až 13 minút.”

“U nás by to bola iba taká rýchlovka, nie?” zasmiala sa ona.

Po obede pozreli z okna, no keďže nasnežilo ďalších 10 centimetrov čerstvého snehu, von sa im nechcelo. Napustili si teda plnú vaňu horúceho penového kúpeľa, a obaja len tak ležali vo vani, až kým im nevychladla voda.

“Je mi už zima, poďme do sauny!” navrhol.

Kým čakali na zohriatie na požadovanú teplou, sedeli len tak nahí v kúpeľni na zemi a on jej masíroval ramená. Bolesť striedala úľava a ona nadobudla presvedčenie, že toto je jedna z najlepších vecí, ktorú jej jej muž môže robiť. Teda okrem poriadneho sexu. 😉

Keď išli na posledné kolo sauny, na chvíľu sa niekam vytratil.
“Musím si odskočiť,” vyhlásil.
“To je v pohode, ja sa nebudem pozerať.”

Nevýhodou WC v kúpeľni bolo práve takéto nechcené zdieľanie spoločných okamihov. Našťastie mali aj druhé pri vchodových dverách.

“Vieš, že to nemám rád…” povedal okúňavo a vytratil sa z kúpeľne.

Vydržala tam už iba pár minút. Pot z nej tiekol prúdom, horúci vzduch ju pálil v nose a na perách. Vyšla von a čupla si do vane, aby sa ochladila vlažnou vodou. V tom okamihu k nej priskočil zozadu a vychrstol na ňu kýbeľ ľadovej vody zmiešanej so snehom, ktorý si pripravil, keď bol akože na WC.

“Ty si taký debil, ja ťa zabijééééém!” jačala z plného hrdla.
“Veď po saune sa treba poriadne ochladiť,” vyškieral sa jej.

I zobral sprchu a pustil na ňu ešte studenú vodu. Kričala a pišťala, nadávala mu, špliechali vodu okolo ako malé deti. Prestal, až keď ju celú triaslo od zimy. Potom ju zabalil do veľkej osušky, chytil ju do náručia a ako ženích nevestu odniesol do postele. Tam ju ešte na chvíľu zabalil do perín, aby sa zohriala. Kňučala od zlosti a zároveň aj od toľkej lásky, ktorou ju zahŕňal.

Keď sa konečne zohriala, začal jej masírovať najprv dlane a prsty, celé ruky, potom aj chodidlá, členky, lýtka i stehná, zadok, bedrá a boky, chrbát i krk a nakoniec skončil na jej prsiach. Sadol si do tureckého sedu a ju posadil oproti sebe na svoje nohy. Chcela ho objať a pobozkať, no zastavil ju:
“Počkaj, dnes sa budeme hrať po mojom!”

Z nočného stolíka zobral jednu z kravát, ktorú používali včerajší večer a zaviazal jej oči. Potom zobral druhú kravatu a začal jej zväzovať aj ruky.

“Ale ja ťa chcem držať,” protestovala.

On si však nedal povedať a ruky jej pevne spútal za chrbtom. Potom ju začal objímať, prechádzal rukami po jej zadku, chrbte, bokoch, krku i prsiach, celú ju hladkal a maznal sa s ňou. Pritom ju celý čas bozkával na pery, tvár, krk i ušné lalôčky.

Začala byť celá roztúžená, čo sa prejavovalo tak, že sa trela o jeho nohu a snažila sa pritlačiť k jeho stoporenému penisu. Siahol jej rukou tam dole, jemne ju masíroval a občas zašiel jedným prstom medzi jej pysky ohanbia. Cítil ako zvlhla, ako sa jeho prst teraz ľahko šmýka po jej mokrej lastúrke.

“Ale, ale, si nejaká nedočkavá,” doberal si ju.

Pomohol jej nadvihnúť sa a posadil si ju na svoj penis. Oprela sa rukami dozadu a začala pohupovať a krúžiť bedrami hore – dole, doľava – doprava. Videl, ako narastá jej vzrušenie, ako sa celá chveje, vzdychá a hryzie si spodnú peru. Jeho penis bol už úplne celý v nej a ona si vychutnávala ten pocit tesného spojenia, kedy sa svojím klitorisom dokázala trieť o jeho lonovú kosť.

“Alebo nie, počkaj!” vykríkol a zhodil ju zo seba prudko dole. “Dnes predsa rozhodujem ja!”

Rozviazal jej ruky, aby jej ich vzápätí opäť spútal – tentokrát nad hlavou. Keď ich mala znovu pevne spojené, druhou kravatou jej ich prichytil k čelu postele. Potom zobral jej pravú nohu, poláskal chodidlo i pocmúľal všetky prsty a priviazal členok o roh postele. To isté spravil aj s ľavou nohou. Ležala teraz pred ním úplne bezmocná, s rukami nad hlavou a naširoko roztiahnutými nohami.

Chvíľu sa na ňu len tak pozeral a vychutnával si ten pocit, že táto žena s nádherným telom patrí práve jemu. Nechcel však aby vychladla. Z nočného stolíka vybral lubrikačný gél a poriadne veľa si vytlačil na dlaň. Najprv len jeden prst – chvíľu s ním len tak šmátral pri vstupe do jej jaskynky, a potom ho prudko zasunul až úplne dnu. Vzdychla a zakrútila zadkom. Spravil niekoľko rýchlych pohybov von – dnu, potom ho vybral úplne, načrel znovu do lubrikačného gélu a pokračoval, tentokrát však už s dvoma prstami. A potom aj s tromi.

Pri každom vnorení prstov stonala od rozkoše a keď sa jej ústami prisal na bradavku, nedokázala sa viac ovládať. Prehla sa v oblúku proti jeho ruke, ktorou ju prstoval a skončila v mohutnom orgazme. Raz si to nahrá na mobil, usmieval sa v duchu, spokojný so svojou prácou.

“Odviaž ma,” prosila ho, keď prišla ku zmyslom.

“Ešte nie miláčik, ešte sme predsa neskončili,” usmial sa na ňu potmehúdsky, keď jej dával z očí dole kravatu. “Teraz si trochu oddýchni, ja zatiaľ pripravím druhé kolo.”

Prikryl ju perinou, aby jej nebola zima a odišiel preč zo spálne.

Prešlo už 10 minút? Možno aj 20? Alebo ani nie 5? Ležala a pokúšala sa odhadnúť čas. Keď sa konečne objavil vo dverách, v ruke držal fľašu sektu a veľký uterák. Trochu ju celú nadvihol a prekotúľal z boka na bok, aby ho mohol pod ňu rozprestrieť. Potom otvoril sekt – štupeľ vystrelil a preletel cez celú miestnosť. Úplne pomaly nalial trochu sektu na jej bruško.

Cítila ako jej chladivý nápoj stiekol do pupíka, odkiaľ ho on sŕkaním a lízaním vypil. Potom jej nalial sekt aj medzi prsia, ten opäť stiekol do jej pupčeka a on ho vypil. Potom si zobral trochu sektu do úst a preniesol ho na jej pery. Bozkávali sa ako dvaja pubertiaci, oblizovala mu pery a vychutnávala chuť vína na jeho perách.

Pooblieval jej obe prsia, až lepkavý mok tiekol i na osušku pod ňou. Jazykom ho z nich zlízal a to isté urobil aj s každým kúskom jej tela. Na striedačku jej dával napiť sa z fľaše, oblieval ju sektom a lízal ho z nej dole. Už bola opäť nabudená, začínala opäť cítiť rozkoš a príjemné teplo sa jej rozlievalo v podbrušku. A aj jeho penis bol tvrdý ako skala. Vždy, keď sa k nej nahol a dotkol sa jej tela, ťahala sa mu z jeho špičky tenká lepkavá tekutina.

Posledný krát zobral fľašu, dotkol sa hrdlom jej úst, ona ich opäť otvorila v očakávaní lahodného moku na jazyku. No namiesto vína jej zastrčil do úst jej nohavičky, ktoré sa od včera váľali kdesi pri posteli. Prekvapením začala protestovať, no prikryl jej ústa dlaňou, nahol sa k jej ušku a utíšil ju.

“Niekto tu bol veľmi neposlušný a už dvakrát po sebe skončil bezo mňa!” oboril sa zrazu na ňu.

Prudká zmena nálady ju najprv prekvapila, no teraz už chápala, že to iba hrá.

“…skončil bezo mňa a za to si zaslúži trest!”

Keď mala celé nohavičky napchaté v ústach, previazal jej ich kravatou, aby ich nemohla vytlačiť von jazykom. Potom jej odviazal jednu nohu, pretočil ju na brucho a sadol si na jej stehná. Stále mala ruky zviazané nad hlavou, takže tam mohla len tak bezmocne ležať.

“… a tým trestom teraz bude poriadny výprask na zadok,” vyniesol nad ňou ortieľ. Začala sa mykať, no pridržal ju váhou celého svojho tela. Naklonil sa k nej a zašepkal jej do ucha: “Nemusíš sa báť, nebude to veľmi bolieť. Sľubujem. 25 by malo stačiť.”

Prvá rana jej pristala na zadku nečakane, až zvýskla – viac prekvapením ako bolesťou. Druhá bola silnejšia, tretiu už čakala, no tá už aj bolela. Plieskal ju otvorenou dlaňou a každý úder zanechával na jej zadku červený fľak. Pri každom ďalšom švihu ruky len tlmene kričala.

“…, desať, …, pätnásť, …”

Keď boli pri dvadsiatke, všimol si, že je tečie po líci slza.

“Mám prestať?”
“Uhm…”

Rozviazal jej ústa.

“Prepáč, nechcel som, aby ťa to bolelo.”
“To nič, nabudúce vydržím až do konca.”

Otvoril dvere na terasu, rýchlo vybehol von a doniesol veľkú snehovú guľu. Ešte stále ležala na bruchu, s rukami a jednou nohou priviazanými o rám postele. Zobral snehovú guľu a opatrne jej s ňou začal chodiť po jej červenom zadku. Cítila chlad topiaceho sa snehu, ale zároveň aj veľkú úľavu. Ošetroval jej takto boľavý zadoček, až kým sa mu celá snehovú guľa neroztopila v rukách.

“Môžem ešte?” spýtal sa nesmelo, držiac ju za členok voľnej nohy. Prikývla.

Roztiahol jej nohy široko od seba, kľakol medzi ne a potom si opatrne ľahol na jej studený zadok. Jednu ruku jej zastrčil pod prsia a druhú pod panvu, pomohol si s ňou tam dole a pomaly zozadu vnikol do jej pičky. Milovali sa iba chvíľku, pravou rukou jej hladkal prsia, ľavú mal presne na jej klitorise…

Vedela, že ten výprask bola iba hra, no napriek tomu sa cítila ponížená. Prichádzajúca rozkoš však bola silnejšia ako jej pocity. Trochu sa na seba aj hnevala, že je stále taká nadržaná, no stačilo pár vniknutí jeho penisu do nej a už to celé nevedela zastaviť.  Keď počul jej záverečné vzdychy a cítil ako sa sťahuje vo vlnách orgazmu, nevydržal to už viac ani on. Prudko do nej naposledy prirazil a skončil niekoľkými dlhými výstrekmi do jej vnútra.

Chvíľu na nej bez pohnutia ešte ležal, potom sa opatrne vytiahol von, rozviazal jej ruky i nohy a pritúlil si ju k sebe. Plakala.

“Prečo plačeš? Ublížil som ti veľmi?”
“Nie, láska. To ja len… Je to také uvoľňujúce, keď si so mnou môžeš robiť čo chceš a ty sa o mňa napriek tomu staráš…”

Do večera už z postele nevyliezli. Len sa objímali, maznali a rozprávali. Obaja sa zhodli, že toto bol práve ten víkend, o ktorom síce nebudú rozprávať vnúčatám, no napriek tomu naň nikdy nezabudnú.


...

1 odpoveď

  1. 5. apríla 2023

    […] [Voľné pokračovanie tohto príbehu: Ešte sme neskončili] […]