Dnes rozhodujem ja

Nebola to vlastne chata, ale malý montovaný dom. Predsieň, mini kuchynka, obývačka s presklenou stenou a východom na terasu a samozrejme spálňa a perfektná kúpeľňa s vaňou pre dvoch a malou sauničkou. Keď došiel s tým bláznivým nápadom postaviť si malý domček kdesi mimo ruchu hlavného mesta, krútila nad tým hlavou. Toľko peňazí, za to mohli chodiť dvakrát do roka na “all inclusive”.

Až neskôr sa ukázalo, aký skvelý nápad to bol. Jeho firme sa darilo a tak si častejšie mohol brať voľno. Niekedy odchádzali na predĺžený víkend už v stredu, vo štvrtok ešte čosi robil na počítači, no potom už mali čas len pre seba. Ich domček stál na kraji malej dediny – veľká záhrada okolo ho oddeľovala od okolitého sveta. No napriek tomu, že tam mali plný komfort bežného bývania, aj tak ho stále volali chata.

Tentokrát však prišla namrzená. Po príchode zistili, že v chate je zima. Zabudol totiž na diaľku pustiť kúrenie, takže teraz musela čakať, kým sa dom vyhreje. Chcel narýchlo zapáliť v krbe, no drevo bolo vlhké a zadymil tak pol domu. A od poslednej návštevy napadlo asi 30 centimetrov snehu, takže keď dokončil skazu v dome, zobral lopatu a až do tmy vonku odhadzoval sneh. Za všetko toto mu vynadala a šla si radšej čítať do postele knižku. Ako obyčajne tam aj zaspala a zobudila sa až ráno.

Na druhý deň sa boli prejsť po okolí. Keď sa vrátili, spravila rýchly obed a potom sa obaja zvalili na gauč pred telku. Netrvalo dlho a skončili v tesnom objatí.

“Ach, ale, dnes už máš chuť?” podpichoval ju.

“Hm,” zamrmlala medzi bozkami. “Prepáč, včera som bola nejaká unavená…”

“To nič. Dáme si niečo z krabice?”

Krabica bola veľká plastová debnička z IKEA, do ktorej si odložili erotické pomôcky i všetky veci, ktoré sa dali použiť pri sexe. Každá vec mala svoje číslo a keď sa nevedeli rozhodnúť, losovali.

“Dobre, tak ty vyberáš číslo, ale ja určím, čo s tým budeme robiť.”

Ich hra mala jediné pravidlo – čokoľvek jeden z nich vymyslel, ten druhý sa musel, ak to čo i len trochu šlo, podvoliť.

“Tak to nie! Dnes chcem rozhodovať ja,” protestoval, ale len tak naoko.

“Dajme si teda súťaž! Kto vyhrá, rozhoduje.”

Tieto jej súťaže… Vždy vymyslela niečo, v čom ju nemohol prekonať. Ako aj dnes – kto prvý žmurkne, prehrá. Posadili sa oproti sebe, chytili sa za ruky a pozerali si navzájom uprene do očí. Samozrejme, že prehral. Jemu to však nevadilo, hneval sa iba naoko – veď zábava ešte len mala prísť. Z krabice vylovil obálku s číslami, zavrel oči, chvíľu ich miešal a potom vytiahol číslo 27.

Už podľa čísla vedel, že to bude erotická pomôcka typu “home made”, pretože tie originálne – kúpené, boli vedené pod nižšími číslami. Číslo 27 bol zväzok jeho asi desiatich starých kravát. Keď robil poriadok v skrini, chcel ich vyhodiť, no ona na neho šibalsky žmurkla a odložila ich do krabice. A toto bolo prvýkrát, čo padlo číslo 27.

“To som teda zvedavý, čo vymyslíš,” usmial sa na ňu.

Najprv vbehla do kúpeľne ona, no keďže dnes určovala pravidlá, snažila sa dlho nezdržovať. Vycikala sa, rýchlo sa osprchovala, navoňala obľúbeným parfémom, obliekla si sexy červené prádlo a nakoniec sa celá zabalila do župana, aby mu nekazila prekvapenie.

“Keď budeš hotový, nechoď, ale zavolaj ma!” zakričala na neho cez zavreté dvere kúpeľne. “Ja zatiaľ pripravím spálňu.”

Zatiahla vonkajšie žalúzie a aj hrubý záves pred celým oknom. Nechceli predsa, aby ich náhodou niekto uvidel. Rozsvietila LED pás nad posteľou a nastavila na ňom svoju obľúbenú červeno – oranžovú farbu. Zapálila voňavú sviečku a potom ešte jednu, lebo sa jej zdalo, že tú prvú nie je dostatočne cítiť. Z kuchyne doniesla šľahačku v spreji, čokoládovú polevu na palacinky a fľašu jej obľúbeného mentolového likéru, riadne vychladeného. Nakoniec si pripravila aj pomôcku číslo 27 – do každého rohu postele uviazala po jednej kravate tak, aby druhý koniec ostal zatiaľ voľný.

“Už som,” ozvalo sa z kúpeľne.

Vkĺzla za ním: “Otoč sa a sadni si, nech na teba dočiahnem!”

Oči mu zaviazala červenou kravatou. Zasmiala sa, lebo vyzeral ako japonský samuraj. Skúsila ho potom nastrašiť, či sa nepozerá, no ani sa nepohol, takže asi naozaj nič nevidel.

“Poď teraz do spálne a ľahni si na chrbát,” odviedla ho za ruku až k posteli.

Keď tak urobil, zobrala najprv jednu jeho ruku a potom aj druhú a priviazala mu zápästia o drevený rám postele. Skúsila, či ich má priviazané pevne, aby sa nemohol vyslobodiť, no zároveň dostatočne voľne, aby mu mohla prúdiť krv do ruky. Keď bola so svojou prácou spokojná, presunula sa k nohám.

“Toto už nebudeš potrebovať, máme dnes iné plány,” okomentovala jeho boxerky a pomalými pohybmi mu ich vyzliekla. Vyskočil z nich jeho skoro úplne stoporený penis.

“Ale, ale, čo to tu máme?”

Zobrala penis do jednej ruky a druhou ho chytila za semenníky. Cítila, ako v ňom pulzuje krv.

“Nejak skoro ideme na vec, nemyslíte mladý muž?” uťahovala si z neho.

Potom mu priviazala k rohom postele aj obe nohy. Chvíľu protestoval, no umlčala ho dlhým bozkom na pery. Teraz ležal na posteli úplne bezmocný, odovzdaný jej chúťkam.

Sadla si obkročmo na jeho stehná, na hrudník mu nastriekala trochu šľahačky a začala ju pomaly lízať. Občas sa pritom naklonila k jeho ústam a dala mu z nej trochu ochutnať na svojom jazyku, aby ho potom vášnivo pobozkala. Hru so šľahačkou niekoľkokrát zopakovala, pričom sa posúvala stále nižšie – po hrudníku zastriekala šľahačkou aj jeho brucho, potom aj vnútornú stranu stehien a nakoniec i jeho penis.

Prosil ju, aby ho zobrala celý do úst, no ona ho dráždila len špičkou jazyka. Pohybom panvy sa pokúšal dostať hlbšie do jej úst, no ruky i nohy pripútané k posteli mu to nedovolili. Vzrušovalo ju, aký bol bezbranný a nemohúci: kým ona sama nebude chcieť, jeho macko sa do jej úst veru nedostane!

“Ale, ale, aký nezbedník je z teba!” uťahovala si z neho. “Mal by si sa krotiť maličký, ešte neprišiel tvoj čas!” smiala sa a dráždila ho pritom prstom.

Táto hra sa jej začínala páčiť! Chvíľu ho hladkala, bozkávala, šteklila pod pazuchami a na slabinách i škriabala po celom tele. Nevynechala jediný kúsok – maznala sa s ním od hlavy až po päty – zavše sa chvíľku venovala i jeho penisu a vajíčkam, aby ich zase nechala tak a išla hladkať iné miesto na jeho tele. On slasťou vzdychal a úpenlivo sa dožadoval, aby pokračovala a neprestávala.

Keď sa už dosť nabažila jeho trápenia z toho nekončiaceho dráždenia, posadila sa opäť na neho, ale tak aby mu nesedela priamo na mužnosti. Každopádne, stále mala na sebe nohavičky… Naklonila sa nad neho a prisunula ľavý prsník pred jeho ústa. Chvíľu sa ho pokúšal bozkávať cez podprsenku, ale vzhľadom na to, aká bola aj ona rozpálená, nebolo to pre ňu postačujúce. Jazykom sa pokúšal dostať k jej bradavke popod čipkovaný okraj, no bez pomoci rúk mu to nešlo.

“Vidím, že sa snažíš. Zaslúžiš si odmenu,” povedala a rozopla si podprsenku sama.

Potom zobrala tekutú čokoládu a natrela si ju na oba prsníky, najmä okolo bradaviek, ktoré jej už stály vztýčené ako dva čudlíky. Striedavo potom prikladala raz jeden a potom druhý prsník k jeho ústam. On ich lízal, cmúľal, alebo sa k nim prisal celými ústami ako to robia bábätká, sal ich a jazykom popritom prechádzal po bradavkách. Presne toto bola tá vec, ktorú mala rada a on to dobre vedel. Od vzrušenia sa začala trieť nohavičkami o jeho panvu a boky. Bola už úplne rozparádená a nechýbalo veľa, aby hneď aj skončila.

“Toto sa ti bude páčiť,” povedala a zobrala do úst trochu chladeného mentolového likéru. Neprehltla ho však, ale sa nahla k jeho ústam a časť z neho mu preliala do jeho úst, aby vzápätí pokračovali v poriadnom francúzskom bozku. Zopakovala to niekoľkokrát, až mali obaja ústa celé od mentolu. Potom si rýchlo stiahla dole nohavičky a čupla si na neho – tentokrát však už obrátene, chrbtom k jeho tvári. Nahla sa dopredu, kľakla na všetky štyri, vystrčila zadoček a celú svoju vagínu pritlačila k jeho ústam.

Jazykom jej prechádzal po klitorise i pomedzi pysky a keď sa k nemu ešte viac pritlačila, zašiel s ním aj dovnútra. Jemne si hrýzla dolnú peru, čo bol u nej jasný znak toho, že sa už naplno oddáva rozkoši. Stále viac a viac tisla svoje pohlavie k jeho ústam a on sal a lízal všetko, čo sa mu k nim dostalo. Dvíhala svoju panvu hore a dole, aby sa dostal jazykom na to správne miesto. Všade na sebe i v sebe cítila chladenie mentolového likéru a aj keď nemohol použiť ruky, bolo to úplne dokonalé.

Zakričala, zaťala nechty do jeho stehien a celá sa začala triasť v záverečnom kŕči orgazmu. Ani si vtedy neuvedomila, že doslova sedí na jeho ústach. Precitla, až keď ju po chvíli začal huhňavo prosiť, aby mu pustila trochu čerstvého vzduchu. Vtedy si tiež uvedomila, aká je sebecká. Chcela to rýchlo napraviť, zobrala teda do úst jeho žaluď, jemne ho sala a prechádzal po ňom jazykom.

Poloha 69 nepatrila medzi ich najobľúbenejšie, asi preto, že z nej necítili vzájomnú blízkosť. No pre dnešný večer bola tá najlepšia. Chcel ju opäť bozkávať tam dole, no odohnala ho: “Už je to ok, už netreba…”

Nahla sa ešte viac k nemu a teraz už mala skoro polovičku penisu v ústach. Pomáhala si pritom rukami, jemne ho hladkala po koreni a masírovala mu semenníky. Občas ho vybrala von z úst, chytila pevne do ruky a pohybovala s ňou hore – dole; krútila ho v rukách a popritom prechádzala špičkou jazyka po vrcholku. Jeho vzdychy sa čím ďalej stupňovali, cítila ako sa mu napína brucho a celé telo.

“Už budem…”

Zobrala si ho celý do úst tak hlboko ako to len dokázala, jednou rukou pevne objala zvyšok penisu a druhou vajíčka. Už nič viac nerobila, iba ho takto pevne zvierala rukami a perami. Penis mu začal pulzovať a jej ústa sa v niekoľkých krátkych, ale o to intenzívnejších dávkach plnili jeho spermiami. Bolo toho také množstvo, že to ani nedokázala všetko prehltnúť a niečo jej vytieklo po brade na jeho stehná.

“Prepáč,” ospravedlňovala sa. Vedela, že mu tým vždy urobí radosť.

“To nič. Je mi s tebou dobre,” upokojoval ju.

Chvíľu ešte obaja nehybne ležali, ona na ňom, hlavu položenú vedľa jeho pomaly ochabujúceho penisu. Nakoniec mu odviazala ruky i nohy a obaja zaspali v tesnom objatí.

– Pokračovanie príbehu: Ešte sme neskončili


...

1 odpoveď

  1. 5. apríla 2023

    […] [Voľné pokračovanie príbehu Dnes rozhodujem ja.] […]