Všetko najlepšie

Zabuchla dvere, vyzula topánky, doma nikde nikoho. V kuchyni na stole ju však čakalo prekvapenie. Červená kytica jahôd trónila vedľa podlhovastej krabice a pred ňou rukou písaný odkaz:

Všetko najlepšie!

Nikdy nezabudol a väčšinou aj trafil vhodný darček. Jahodová kytica bola nádherná – milovala chuť jahôd a už teraz sa tešila, ako si na nich večer pochutia. Čo však môže byť v tej škatuli? Nedočkavo roztrhala papierový obal a otvorila veko.

“Čo to je?” stále nechápala.

Krabica bola plná akýchsi kožených remienkov. Vytiahla ich na svetlo, zdvihla do výšky a snažila sa ich rozpliesť, aby navnímala tvar. Remienky boli pospájané kovovými krúžkami, na koncoch mali pracky na prispôsobenie veľkosti a kde-tu ich zdobili lesklé cvoky. Koža bola mäkká, príjemná na dotyk a voňala novotou. Prechádzala si remienkami po nahej pokožke rúk a vnútornej strane stehien. Voľným koncom si aj niekoľkokrát švihla cez otvorenú dlaň, až ju to poriadne zaštípalo. Síce tušila, že to nie je určené na tento účel, no prekvapil ju príjemný pocit vzrušenia, ktorý to v nej vyvolávalo.

“Ako sa ti páči darček?” opýtal sa jej hneď po príchode domov.
“Chceš to vyskúšať?” odpovedala protiotázkou.
“A ty?”
Prikývla.
“Ale potom ma aj poriadne ošukáš, dobre?” zašepkala mu ešte do ucha, keď sa k nej nahol, aby ju na privítanie vybozkával.
“Vaše želania sú mi rozkazom, mladá pani,” zasmial sa on.

Postavil si ju doprostred spálne a vyzliekol do naha. Začal s obojkom, ktorý jej obtočil okolo krku a zaistil prackou. Z neho pokračovali remienky na hrudník, okolo prsníkov a aj tesne popod ne. Ďalšie časti postroja sa pripínali cez bruško a okolo bokov, potom cez zadok a dookola stehien. Celé toto, skoro až umelecké, dielo bolo zavŕšené dvoma tenkými pásikmi prechádzajúcimi pomedzi nohy – každý šikovne situovaný z jednej strany pišulky tak, aby nebránili ničomu podstatnému, čo ich dnes večer ešte čakalo.

Sadol si na kraj postele a pozoroval ju, ako sa pred ním vykrúca a obzerá vo veľkom zrkadle na vstavanej skrini.

“To ešte nie je všetko,” povedal po chvíli. “Otoč sa!”

Chytil jej ruky vzadu za chrbtom a na zápästia nasadil kožené putá, ktoré potom pripol o dômyselne umiestnené kovové oko medzi lopatkami.

“Teraz zavri oči a rozkroč nohy!”

Postavil sa tesne za ňu a začal ju hladkať. Prechádzal jej dlaňami po celom tele, jemne škriabal nechtami. Nevynechal žiadny kúsok tela, dotýkal sa jej prsníkov, bruška, stehien, zadku, aj kundičky. Občas vošiel prstami pod remienky postroja, inokedy si ju za ne pevne pridržal. Nakoniec nechal ruky v jej rozkroku, jednu spredu a druhú zozadu a prisal sa ústami na jej šiju.

Jej vzrušenie sa stupňovalo – podlamovali sa jej kolená, vlhla pička. Zablúdil do nej prstom, najprv len z krajíčka a potom aj hlbšie do vnútra, a ona z toho zmyselne vzdychala.

Druhou rukou ju chytil za sánku, pritiahol k sebe, pobozkal a strčil jej tri prsty hlboko do úst. Bolo to pre ňu ponižujúce i vzrušujúce zároveň. Celé mu ich oslintala. Keď potom s nimi zablúdil k zadočku a dotkol sa jej tam dole análnej dierky, mykla sa. No upokojil ju bozkom na ucho, trochu viac pritlačil a opatrne vošiel prostredníkom dnu. Nie hlboko, len tak na okraj.

Zosynchronizoval oba prsty – jeden vpredu v pičke a druhý vzadu v ritke, a pomalými pohybmi ju začal privádzať do extázy. Páčilo sa jej to, veľmi sa jej to páčilo. Začala krútiť zadkom, akoby v nejakom zvláštnom erotickom tanci, aby si dopriala ešte viac jeho dráždivých dotykov. Cítila, ako sa jej rozlieva teplo v podbrušku, ako jej tam vystrájajú motýle, ako narastá jej vzrušenie, …, keď on zrazu z ničoho nič prestal.

Nechal ju tam stáť a jednoducho si sadol na posteľ.

“Ešte sme na niečo zabudli,” povedal, ukazujúc na svoje stehná.
“To myslíš vážne?” prevrátila oči.
“Samozrejme, že áno. Hádam si si nemyslela, že tento rok vynecháme? Len pekne poď!”

Trochu neochotne si kľakla k jeho stehnám.

“Je to pre tvoje dobro, aby si bola celý rok zdravá, poslúchala a pekne rástla do krásy.”
“Ja už nerastiem…”
“Ale krásna chceš byť?”
“Krásna už som.”
“Veru si, najkrajšia pod slnkom. A to všetko aj vďaka tomuto.”
“Ale…”
“Dosť už výhovoriek!” chytil ju za spútané ruky a donútil ju prevesiť sa cez jeho nohy.

“Tak, koľko to dnes máme?” spýtal sa žartovne.
“Dvadsaťjeden,” klamala, pozerajúc do podlahy pri jeho nohách.
“Nejako zle ťa rozumiem. Štyridsaťjeden, hovoríš?”
“Nie, dvadsaťjeden.”
“No nevyzeráte veru na dvadsaťjeden, mladá pani. Asi zostaneme na tých štyridsaťjeden.”
“Dvadsaťpäť. Dvadsaťpäť mám,” opravila sa rýchlo.
“No neviem, či sa vám dá veriť. Ja by som trval na tých štyridsaťjeden.”
“Nie, nie, prosím, tridsaťjeden. Tridsaťjeden, už naozaj.”
“Hm, no to už znie lepšie. Tak počítaj nahlas.”

Skôr ako stihla čokoľvek povedať, prvá rana pristála na jej zadku. Zjajkla, až vykopla nohami dozadu.

“Nerozumel som, koľko si vravela?”
“Jeden,” hlesla.
“Nič som nepočul. Začneme ešte raz od začiatku.”
“To sa nehrá!”
“Ale hrá. Čo nepočítaš, neplatí.”
“Som chcela…”
“Musíš byť rýchlejšia.”

V okamihu prišla ďalšia rana, tentokrát na druhú polku zadku.

“Au-jeden!” vykríkla rýchlo, aby jej to uznal.

“Au-tridsaťjeden!”
“No vidíš, ani to nebolelo,” pohladil ju po ritke. Mala ju nakompletku červenú, rovnako ako zadnú stranu stehien.
“Ešte pusu,” pomohol jej vstať, pritiahol si ju k sebe a vášnivo ju pobozkal na ústa.

Vzápätí ju, ešte stále kľačiacu na zemi, položil bruchom na posteľ. Vyzliekol si boxerky, naširoko jej roztiahol nohy od seba a kľakol si priamo za ňu. Vystrčila zadoček, v očakávaní, čo príde. Chytil ju za stehná priamo pod zadkom a roztiahol jej pysky kundičky.

“Vidím, že sa už tešíš na ďalší bod programu,” potľapkal ju po pičke.

Vo vnútri bola vlhká a mazľavá. Pridržal si ju pevne za spútané ruky a razom strčil prst hlboko do nej. Prekvapením zastonala, otočila hlavu nabok a zahryzla sa do pery. Chvíľu chodil s prstom dnu a von. Neskôr pridal aj druhý a nakoniec aj tretí prst. Pohyboval s nimi v stále sa zrýchľujúcom rytme, až kým z jej pičky nevylúdil čvachtavý zvuk.

Potom si chytil penis do dlane, nasmeroval ho priamo do nej, prudko zasunul, pritiahol oboma rukami za boky a začal tvrdo prirážať. Zaborila tvár do periny pred sebou a kňučala do nej. Omotal si jej vlasy okolo ruky a drsne jej potiahol hlavu dohora.

“Chcem ťa počuť!”

Nádherne sa prehla v chrbte a ešte viac oproti nemu vystrčila zadoček. Nešetril ju ani kúsok, držal ju striedavo za vlasy, spútané ruky za chrbtom, boky, občas ju plesol po zadku. Ona ho za to odmeňovala výkrikmi v rytme jeho pohybov.

Búšil do nej v divokom tempe pár minút, jej pička ho dokonale obopínala, a keď už cítil, ako to na neho prichádza, vzoprel sa oproti nej a celou silou ho zasunul tak hlboko, až vykríkla. Už na nič nečakal a vystriekal do nej všetko, čo mal nahromadené v guliach.

Ostal chvíľu ležať na jej chrbte, až kým sa nezačala pod jeho váhou mrviť.

“Tlačím ťa?”
“Trochu.”
“Prepáč.”
“Hm.”
“Si v pohode?”
“Áno,” odvetila stroho.
“Nezdáš sa,” pochyboval.
“Tak čo sa pýtaš, keď vieš,” osopila sa na neho.
“Ale no tak, veď sa nejeduj. Samozrejme, že sa postaráme aj o teba.”

Otočil si ju k sebe. Teraz sedela zadkom na okraji postele, opretá vzadu za chrbtom. Kľakol si pred ňu, chytil jej nohy za členky, roztiahol od seba a vyložil si ich na plecia. A začal lízať.

Pičku mala celú mokrú, jej šťavy sa miešali s jeho semenom, čo jej ešte stále vytekalo z vnútra, a spolu končili na posteľnej plachte pod ňou. No jemu to vôbec nevadilo. Jazykom sa zabáral priamo do nej, prechádzal pomedzí vejáriky pišulky, chodil s ním až ku klitorisu a potom zase dole medzi ne.

Vzdychala, prerývane dýchala, zadržiavala dych. Už poznal, keď sa jej to páči. Ruky mala stále zviazané za chrbtom, nemohla mu preto chytiť hlavu a tak len dvíhala oproti nemu panvu, snažila sa ho pritiahnuť k sebe nohami zakliesnenými za jeho plecami a tlačila tak svoju kundičku priamo oproti jeho ústam.

Oboma rukami ju chytil za prsia a palcom a ukazovákom jej pevne stisol bradavky.

“Ach, prestaň. Chcem to normálne,” prosíkala, no on na ňu nedbal.

Jazykom ostal iba vo vrchnej časti a kmital s ním stále rýchlejšie a rýchlejšie. Začala kričať, prestala sa vzpierať a on cítil, ako sa jej celá vulva nekontrolovane trasie. Vystreklo z nej a on mal mokré celé ústa.

Železo treba kuť za horúca a ženu trtkať, kým je nadržaná. Ešte sa chvela, keď ho do nej opäť vrazil. Chytil ju zozadu za krk a pritiahol si ju k sebe bližšie. Prisal sa jej na pery a jazykom jej plienil ústa.

“Otvor oči a pozeraj sa na mňa!”

Sledoval jej reakcie. Pri každom vsunutí do vnútra sa jej rozšírili oči, a keď ho vyťahoval von, prievierala ich ako mačka. Pohyboval sa pomaly a vláčne. Pozoroval, ako si to vychutnáva, akú slasť jej spôsobuje, keď jej celú pičku vypĺňa jeho penis a palcom dráždi klitoris. Napokon stále zrýchľoval, chodil hlbšie a dôraznejšie, až znovu prirážal v divokom rytme.

Druhý orgazmus máva vždy silnejší a intenzívnejší. I dnes tomu nebolo inak. Opäť sa začala triasť, prevrátila oči dohora a na chvíľu úplne vypla. Na tento okamih aj on čakal a znovu to do nej vypustil. Jeho druhý vrchol síce nebol taký intenzívny ako ten prvý, no aj tak sa mu uľavilo.

Keď sa prebrala, stále ju držal v náručí, napichnutú na svojom, teraz už trochu ochabnutom, penise.

“Všetko najlepšie k narodeninám,” zašepkal jej do ucha.
“Ďakujem. Aj za toto a aj za darček.”

Bola celá spotená, oslintaná, mokrá, mala bordový zadok od výprasku a vymrdanú kundičku od dokonalej jebačky. Ale bola šťastná. Mala pred sebou ďalší rok, kedy bude zaručene zdravá a krásna. A už dnes sa tešila na budúce narodeniny!


...