Návod na orálny sex pre ňu

Kľúčom k úspechu je venovať dostatok času predohre. Popros partnerku, aby sa uvoľnila a pokojne relaxovala, zatiaľ čo ty sa postaráš o ostatné. Začnite spoločným maznaním – bozkávaj ju na ústa, líca a očné viečka, hore a dole po oboch stranách krku, jemne jej hryzkaj ušká a najmä ušné lalôčiky.

Po celý čas ju hladkaj – po tvári, na ramenách, bokoch a bedrách, zadku, prsiach. Tie môžeš aj jemne stláčať a masírovať, i keď v tejto fáze je to lepšie robiť iba cez oblečenie alebo prikrývku.

Sleduj jej dych. Ak už v tomto momente tichúčko vzdychá a stoná, vykročil/-a si správnym smerom. Pokračuj v bozkávaní a popritom ju postupne začni vyzliekať donaha.

Špičkou jazyka opatrne prechádzaj po jej nahej pokožke, pomaly a jemne – cez kľúčne kosti a ramená, až k poprsiu. Na začiatok sa však drž ďalej od bradaviek!

Bozkávaj jej vonkajšiu stranu prsníka, potom jazykom pomaly prejdi cez jeho spodnú časť smerom do stredu, pomedzi prsia a hornou časťou zase späť. Opakuj krúživé pohyby na oboch prsníkoch. Občas sa môžeš aj niekde pristaviť a poštekliť ju tam jazykom.

Nezabúdaj sledovať jej reakcie. Ak už vidíš, že sa jej dráždenie poprsia páči, môžeš rozšíriť svoj záujem aj na bradavky. Zatiaľ čo budeš stále bozkávať a lízať jeden z jej prsníkov, chyť jej druhú bradavku medzi prsty a veľmi jemne ju začni stláčať a šúchať. A po chvíľke len vymeň strany.

Rob to naozaj zľahka. V tomto momente už môže mať bradavky nielen tvrdé a vztýčené, ale aj citlivé na dotyk. No ak sa tak nestane, nevadí – každá žena je jedinečná. Jej telo ti samé napovie, čo sa jej páči a kedy je vhodný čas prejsť na bradavky aj s jazykom.

Opäť zľahka, pomalým a jemným krúžením prechádzaj cez jej prsné dvorce, zatiaľ iba v tesnej blízkosti bradaviek. Až keď urobíš naozaj veľa kolečiek, môžeš na ne priložiť aj pery a vziať si ich do úst. Teraz už jazyk uvoľni, aby bol mäkký a poddajný a takto s ním prechádzaj cez vrcholček zhora nadol, zo strany na stranu.

Stále však nezabúdaj ani na ostatné časti jej tela. Voľnou rukou ju hladkaj kde dočiahneš – po vonkajšej strane stehna, zadku, bokoch, teda všade okrem kundičky, ktorú zatiaľ obchádzaj.

Jazykom postupne pridávaj na rýchlosti kmitania, nie však na sile. Môžeš otvoriť ústa doširoka a doslova sa prisať na jej prsník a takto prechádzať jazykom cez bradavku. Alebo ju môžeš dokonca aj ľahko hrýzť. To ale fakt len jemne!

Ak si sa už dostatočne venoval/-a jej prsiam, prišiel čas pokročiť nižšie. Jednu dlaň ponechaj stále položenú na jej prsníku. Nemusíš s ňou robiť žiadne dráždivé pohyby, ide len o to, aby si s ňou nestratil/-a kontakt.

Ústami choď dole až na jej bruško. Keď však prídeš k pupku, ďalej už nepokračuj, ale prejdi na bok, až na bedrovú kosť. Chvíľku ju tu bozkávaj a potom sa zase pomaly vráť jazykom späť až medzi prsia. Aj boky sú erotogénne zóny, tak prečo to nevyužiť? Cestuj jazykom od prsníkov až na bedrá, niekoľkokrát na obe strany.

Neskôr už nemusíš prechádzať jazykom až hore k prsiam, len sa presúvaj z jednej strany na druhú, stále nižšie a nižšie, až s ním nakoniec skončíš tesne nad jej pahorkom. Bozkávaj jej teraz celé bruško, od pupíka až k vyvýšenine nad jej vulvou.

Ale pozor, ešte nie je čas ísť nižšie. Neponáhľaj sa! Hraj sa s ňou ako s malým mačiatkom.

Pokračuj v bozkávaní, znovu sa vráť jazykom na jej pery, krk, prsia a bradavky, bruško, až opäť skončíš na pahorku kundičky – no teraz k tomu pridaj aj hladkanie na stehnách. Veľmi jemne, končekmi prstov, prechádzaj od kolien až k bedrám, zakaždým viac a viac po vnútornej strane stehna.

Ak ide všetko tak ako má a ja teda verím, že ak si robil/-a všetko správne a sledoval/-a jej reakcie a najmä prispôsoboval/-a svoje dotyky a bozky tomu, čo sa ti ona snažila celý čas naznačiť, je teraz už celá nažhavená a pripravená na ďalšiu etapu. Poznáš to tak, že ťa bude sama pozývať do svojho vnútra – začne sa pred tebou otvárať, uvoľní a roztvorí stehná, pridvihne panvu oproti tvojim perám, keď sa ústami priblížiš k jej pičke.

Keď je už takto pripravená, je čas postúpiť ďalej. Opatrne jej skús roztiahnuť nohy od seba a ak sa ti hneď podvolí, si na dobrej ceste – presuň sa vtedy priamo medzi ne. Zadoček jej môžeš podložiť vyšším vankúšom, aby ho mala trochu nadvihnutý – táto poloha ti neskôr umožní pohodlnejší prístup na tie správne miesta.

Nevrhni sa však hneď na ňu ako malé decko na zmrzlinu, opäť jej dopraj dostatok času. Vytiahni sa vyššie až k jej ústam a bozkávaj ju postupne od hora až nadol – najprv na pery, krk, prsia, pupík, aby si napokon skončil s ústami na jej bedrách a pahorku.

Až potom sa konečne presuň medzi jej stehná. Dávaj však pozor, aby si sa zatiaľ vôbec nedotkol/-a jej mačičky, ani ústami, ani prstami, aj keby ťa lákala celá mokrá a nadržaná.

Začni jej bozkávať len vnútornú stranu stehien. Môžeš po nich prechádzať perami až úplne dole ku kolenám a potom zase späť. Láskaj ju jazykom na vnútornej strane stehna tesne pri pičke, stále bližšie a bližšie k jej kundičke, až tak blízko, že bude na nej cítiť tvoj dych, no stále bez toho, aby si sa jej dotkol/-a.

Až keď ju takto dostatočne vydráždiš, príde konečne čas na vytúženú maškrtu!

Začni jej lízať kundičku, pomaly a vláčne, od dola až hore. Prilož špičku jazyka úplne v dolnej časti jej pičky a pokračuje smerom hore až po klitoris. Keď sa tam dostaneš, skoro sa ho ani nedotkni, ale sa od nej odtiahni a vráť sa jazykom opäť nadol. A rob to znova a znova, zdola nahor, pomaly, vždy s krátkou prestávkou na presun jazyka. Po chvíli bude z toho taká nadržaná, že zakaždým, keď ucíti prvý letmý dotyk tvojho jazyka v pičke, vydá vždy sladký výdych úľavy a zúfalstva, že chce viac.

To je ten čas, kedy je vhodné prejsť do ďalšieho kola. Zabor svoje ústa hlbšie medzi vejáriky jej vulvy a začni ich jemne lízať po oboch stranách. Prípadne si pomôž prstami a roztiahni jej vonkajšie pysky trochu viac od seba, aby si sa k nim lepšie mohol dostať.

Klitoris si zatiaľ nevšímaj, za to občas prejdi jazykom po vnútorných pyskoch jej kundičky, trochu po nich pošmátraj jazykom a potom zase vráť pozornosť vonkajším pyskom.

Postupne pridávaj na intenzite, až sa nakoniec snaž dostať čo najhlbšie dnu aj medzi vnútorné pysky, akoby si chcel do nej preniknúť jazykom. Trochu tam s ním pošmátraj, urob v nej niekoľko krúživých pohybov, vytiahni sa opäť von a znovu sa venuj jej vonkajším pyskom.

Máš čas, neponáhľaj sa. Celé to opakuj veľakrát, len postupne môžeš jazykom smerovať kúsok vyššie a vyššie, až kým nebudeš počuť sladký spev jej stonania, keď bude vzdychať a mrnčať pri každom zasunutí jazyka do pišulky.

V tomto momente nastal čas venovať pozornosť klitorisu. Najprv rob špičkou jazyka len malé krúžky okolo – jedným, potom aj opačným smerom. Rob to naozaj veľmi jemne a pomaly.

Po chvíľke môžeš prejsť aj priamo po klitorise – zdola nahor, zo strany na stranu, prípadne po ňom prechádzať krúživým pohybom.

A všímaj si reakcie jej tela! Teraz by už mala mať úplne vypnutú hlavu. Môže sa krútiť, chvieť od vzrušenia, vzdychať, zadržiavať dych, alebo dokonca kričať či plakať. Ak sa ťa ale bude snažiť odtlačiť od seba, pravdepodobne je na klitorise príliš citlivá. Vtedy sa radšej na chvíľku vráť k jednej z predchádzajúcich techník, alebo skús úplne vynechať priamy dotyk a šmátraj s jazykom len okolo.

Ak ti to ale funguje tak ako má, môžeš sa na jej klitoris prisať aj celými perami a prípadne zapojiť do hry aj prsty. Skús jej jemne masírovať pysky po oboch stranách, alebo dokonca zastrčiť jeden alebo dva prsty hlboko do vnútra.

Nesnaž sa ju ale ošukať rukou – má to byť o práci s jazykom. Nechoď preto s prstami stále von a dnu. Nechaj ich zastrčené v jej vagíne, len ich zohni do gesta “poď sem” a jemne ich pritlač nahor do pošvovej steny. A hlavne neprestávaj v lízaní klitorisu.

Ak sa jej to páči a ty ju chceš na záver doviesť až k vytúženému orgazmu, základom je neustále nemeniť spôsoby ani techniku, len veľmi pomaly zvyšovať tempo. Predstav si, že bežíš maratón. Na začiatku šetríš sily, potom postupne zrýchľuješ a až na úplnom konci šprintuješ. Šprintovať však vydržíš iba v cieľovej rovinke, preto si ten šprint nechaj až na úplný záver!

Keď začne stonať stále rýchlejšie a hlasnejšie a napínať celé telo oproti tvojmu jazyku, si už blízko cieľa. V tom okamihu môžeš zrýchliť a dostať ju takmer do bodu, odkiaľ niet návratu.

Tesne predtým však vyskúšaj spomaliť, alebo aj úplne prestať. Ak napne celé telo oproti tebe, ale vzápätí len zakňučí, uvoľní fyzické napätie, no vrchol nedosiahne, máš ju tam kde si chcel/-a. Počkaj pár sekúnd a znovu sa začni venovať jazykom jej kundičke, najprv opäť pomaly a potom rýchlejšie a rýchlejšie.

Pozn: Hra na odďaľovaný orgazmus je skvelá, pretože nakoniec ťa bude sama prosiť, aby si ju dokončil/-a a jej orgazmus bude naozaj dlhý a intenzívny. Neopakuj to však viac ako 3-4 krát, pretože by si mohol/-a prepáliť záver. Môže sa stať, že bude z toho až príliš precitlivená a žiadne vyvrcholenie už nemusí dosiahnuť.

Keď ju máš v plnej moci, ona vzdychá, nohy sa jej začnú triasť, zatína zadok, stehná, brucho a vlastne všetky svaly na tele, vystrkuje oproti tebe panvu, prípadne sa až schúli do klbka a rukami ťa ťahá do svojho vnútra, a ty si sa ju teda rozhodol dokončiť, len postupne zvyšuj rytmus kmitania jazyka na jej klitorise a nič viac už nemeň! Len vydrž a udržuj konzistentné tempo!

Akonáhle dosiahne vrchol, prestaň hýbať jazykom, len ho nechaj na jej klitorise, až kým jej úplne neprestanú orgazmické kŕče.

Šťastné bozkávanie (nielen) pod čerešňou!


...