Naspeedovaná veverička

“Dobrý deň,” zvolala veselo, len čo ho zazrela. “Ja som Zuzana, Vaša realitná agentka,” štebotala.

Drobné žieňa okamžite upútalo jeho pozornosť – pekná tvárička, štíhla postava, krátka sukňa áčkového strihu, biely top na ramienka, bosé nohy v sandálkach, cez plece malá kabelka a hlavne, ako si hneď všimol, nemala podprsenku.

Bolo pravé poludnie horúceho leta. Na toto stretnutie mu stačili len nohavice a biela košeľa s vyhrnutými rukávmi. Kravatu a sako nechal našťastie v kancelárii, v kompletnom obleku by sa potil ako prostitútka na spovedi.

Krátko si podali ruky a ona zaraz prevzala velenie.

“Takže, poznáte to tu?” Na odpoveď ani nečakala: “Toto je veľmi dobrá lokalita, oproti je veľký park, kde sa dá ísť poprechádzať alebo aj športovať. Vás by som tipovala, že chodíte behať alebo tak, že mám pravdu? A nie je to ďaleko od centra, ale inak veľmi tichá lokalita…”

“Fičí ako naspeedovaná veverička,” pomyslel si.

Pípakom odomkla vchodové dvere do bytovky, no počkala, kým jej ich on zdvorilo otvorí.

“Aký príjemný chládok, že? Tento dom je ešte z päťdesiatych rokov, má vysoké stropy a hrubé múry. To je veľká výhoda takto v lete…”

Vôbec sa nedokázal sústrediť na to, čo neustále mlela. Kvetovaná sukňa sa mu vlnila pred očami a jediné čo zvládal, bolo fixovať pohľad na obrysy jej zadočka a samozrejme aj na jej holé lýtka a členky, ktoré pred ním cupitali hore po schodoch. Kým vyšli na piate poschodie, v hlave ju stihol ošukať v niekoľkých polohách, najmä teda v tej odzadu.

Vošli dnu. Niekto tu ešte býval, no väčšinu vecí už mal zbalenú v krabiciach, ktoré sa váľali všade po zemi.

“Tak čo poviete, ako sa vám páči?” opýtala sa ho napokon, keď mu ukázala a náležite vychválila každučký kút bytu.
“Hm, až na tie schody. Škoda, že tu nie je výťah,” poznamenal trochu sklamane.
“To je pravda, ale potom by sa určite nepredával za túto cenu,” argumentovala.
“Veď hej.”

Pozeral neprítomne von oknom, v hlave mu šrotili eurá, úroky a percentá. Ona sa usadila na kraj postele a čakala.

“Ach,” vzdychla znudene po chvíľke mlčania. “Čo by som dala za to, keby som vás mohla presvedčiť. Máte napríklad nejaké extra želanie?” spýtala sa ho znenazdajky, trochu ostýchavo.

Neveriacky na ňu vyvalil oči. Zachytila jeho pohľad, rukami sa oprela dozadu, usmiala sa a akoby mimovoľne roztiahla kolená od seba. Sukňa jej stále zakrývala všetko podstatné, no bolo jasné, čo mu tým naznačuje. Všimol si aj to, ako sa jej bradavky snažia prederaviť blúzku.

“Chcete naznačiť, že k bytu patrí aj ďalšie príslušenstvo, ktoré ste mi ešte neukázala?” opýtal sa dvojzmyselne.
“Áno, pre VIP klientov máme v ponuke aj špeciálne služby,” pritakala.

Prešiel na bok postele, až za jej chrbát a položil jej ruku na plece. Celý čas ho sledovala šteniatkovskými očami. Jemne ju potiahol dozadu a ona si poslušne ľahla. Sadol si vedľa nej, rukou jej vošiel pod krk a začal jej masírovať šiju a zadnú stranu hlavy.

Privrela oči ako mačka. Prstami jej vchádzal do vlasov a zľahka ju masíroval za ušami. Cítil, ako z nej odchádza napätie, ako sa pod jeho dotykmi celá roztápa. Nabral teda odvahu a druhou rukou sa nebadane priblížili až k jej prsníku, a keď neprotestovala – ba priam naopak, dokonca sa zdalo, že si jeho dotyky užíva, prikryl celý vyčnievajúci kopček dlaňou a začal ho opatrne miesiť.

Vzdychla a oblizla si pery.

“Služby s pridanou hodnotou viem vždy oceniť,” ubezpečil ju a pokračoval v prieskume jej tela.

Presunul svoju ruku – šmátralku na jej bruško, nahmatal koniec trička a tentokrát ju vsunul podeň. Potom s ňou pomaličky pokračoval vyššie a vyššie, až jej opäť prikryl celý prsník dlaňou. Bez nezmyselnej látky, ktorá by teraz delila jeho dotyky od jej nahej pokožky, si to obaja vychutnávali s ešte väčším pôžitkom. Palcom jej ledabolo prechádzal po bradavke tvrdej ako štolverka a ona z toho prerývane stenala.

Chytil jej tričko za spodný okraj a vyhrnul ho nad prsia. 

“Máš nádherné kozičky,” pochválil jej poprsie.

Nestihla ani mrknúť, už mal na nich prisaté ústa. Rukou jej vzápätí vošiel medzi stehná, kde aj cez sukňu a nohavičky cítil jej žiadostivú pičku. Ona si ju ešte viac pritlačila medzi nohy a začala robiť krúživé pohyby panvou priamo oproti nej. Chvíľu ju nechal a mal radosť z toho, ako si to užíva.

“Chceš, aby som ťa vyšukal, ty malá štetka?” opýtal sa jej hrubo.
“Áno, chcem,” vyhŕkla.

Vyhrnul jej sukňu, zdrapil ju za boky, celú ju pritiahol k sebe, až sa jej zadoček ocitol na okraji postele, a bez ďalších okolkov jej vyzliekol nohavičky. Ich stredom sa tiahla vlhká, lepkavá čiarka. Priložil si ich k nosu a nadýchol sa jej vône.

“Krásne voniaš! Najprv sa zoznámim s tvojou nadržanou kundičkou.”

Kľakol si medzi jej nohy a potešil sa pohľadom. Pysky mala vyholené, len nad ohanbím sa jej črtal trojuholník nakrátko upravených chĺpkov. Jemne ich roztiahol od seba a jazykom prešiel po vnútorných vejárikoch jej mušličky. Bola spotená a mokrá, no napriek tomu chutila výborne. Akonáhle sa jej dotkol jazykom, nadhodilo ju ako po zásahu elektrinou. Zaprela sa nohami o okraj postele a ešte viac ju vytrčila oproti jeho ústam.

“Aká malá pička a akú má pritom veľkú chuť, že Zuzanka?” doberal si ju dvojzmyslami.

Zastrčil do nej jazyk koľko to len šlo a brázdil s ním hore a dole. Potom otvoril ústa a začal ju sať, akoby chcel vypiť všetku šťavu, ktorá jej vytekala z jaskynky. Začala kňučať ako malé zvieratko. Odtiahol sa od nej.

“Popros!” prikázal jej.
“Pro-sím,” vydala zo seba s ťažkosťou.
“Povedz, že chceš, aby som ťa vylízal ako malú kurvičku,” nedal sa.
“Chcem, aby si ma vylízal…”
“Ako?”
“…ako malú kurvičku.”
“No vidíš, tak sa mi páčiš!” pochválil ju spokojne.

Znovu do nej zaboril jazyk, no tentokrát s ním vystúpal až hore a špičkou našiel klitoris. Najprv s ním krúžil len okolo, aby po chvíľke na neho zaútočil aj priamo a priviedol ju tým do záverečnej extázy. Zaťala päste a kričala ako zmyslov zbavená na celý byt, aby sa napokon pokúsila schúliť do klbka v kŕči orgazmu.

“Počkaj, už dosť,” prosila ho a odtláčala mu hlavu von z rozkroku.

No on neprestával, práve naopak, jazykom pracoval o to intenzívnejšie, a okrem jazyka tentokrát pridal aj prostredník. V pičke jej čvachtalo a jeho prst sa šmýkal s ľahkosťou dnu a von. Veď aj na posteľnej plachte už stihli vyrobiť poriadne mokrý fľak. Postupne s ním prestala zápasiť, znovu začala vzdychať a namiesto odťahovania mu opäť tlačila hlavu do svojho lona.

Nechal prst zastrčený vo vnútri a začal s ním šmátrať smerom nahor. Tam zacítil malý hrbolček, ktorého keď sa dotkol, vykríkla a opäť zdvihla panvu až hore. Netrvalo to ani päť minút a postaral sa jej aj o druhý mokrý orgazmus, ešte intenzívnejší ako ten prvý. Tentokrát to z nej striekalo ako z malej fontánky.

“Fakt už prestaň,” prosíkala. “Teraz radšej ty, dobre?” vyšmykla sa mu spod jazyka.
“Kľakni si na zem!” prikázal jej.

Poslušne sa zviezla na kolená. Rýchlo si vyzliekol nohavice aj boxerky, ona mu chytila penis do oboch rúk a začala mu ho masírovať známym pohybom hore – dole. Mal ho tvrdý ako kameň. Pretiahla mu predkožku dozadu a z nej na ňu vyskočil bordový žaluď. Z toho, aký bol už aj on hodnú chvíľu nadržaný, bol celý lepkavý a mazľavý. Nevadilo jej to. Začala ho bozkávať a lízať, on vzdychal a prehýbal sa v páse priamo smerom k jej ústam, a ona s tým neprestala, kým mu ho celý neočistila.

“Teraz otvor ústa! Vyplaz jazyk! Ruky za chrbát!” sypal na ňu povely ako na cvičeného psíka, ktoré ona bez reptania plnila.

Pridržal si ju za lícne kosti a strčil jej špičku penisu do úst. Chcela ho sať ústami a prechádzať po ňom jazykom, no zastavil ju.

“Ty len drž otvorené ústa, ok?”

Začal pomaly a plytko, postupne pridával na intenzite a hĺbke, až ho nakoniec do jej úst zastrčil nadoraz, skoro až po koreň. Držal ju vzadu za vlasy a tlačil jej hlavu do svojho rozkroku, až ho cítila úplne hlboko v krku.

“Dobré dievča,” pochvaľoval si.

Na ňu to už bolo ale priveľa  – dusila sa a občas sa jej pripomenul dáviaci reflex. No on neprestával, občas sa trochu povytiahol, aby sa mohla nadýchnuť a potom jej ho tam vrazil zas. Začala chrčať, krútiť sa a nakoniec ho odtlačila od seba rukami.

“Toto sa mi už nepáči!” protestovala, keď ho napokon vytiahol von z jej úst.
“Prepáč, nechal som sa uniesť,” ospravedlnil sa.

Nahol sa nad ňu, opäť si pridržal jej sánku, no tentokrát sa s ňou niekoľko dlhých minút len vášnivo objímal a bozkával.

“Si ešte nadržaná?” opýtal sa jej vzápätí.
“Áno,” prikývla.
“Si malá nadržaná kurvička, ktorá potrebuje vyjebať pičku?”
Znovu pritakala.
“Povedz to!”
“Som malá nadržaná kurvička,” zopakovala po ňom a po krátkej odmlke, keď pochopila, že stále čaká na ten dodatok, dopovedala, “ktorá potrebuje vyjebať pičku.”
“Tak poďme do kuchyne!” zavelil.

V kuchyni ju vysadil na kuchynskú linku a naširoko jej roztiahol nohy. Chytila mu penis, niekoľkokrát ho pohladila a celá nedočkavá si ho nasmerovala rovno do pišulky. Pridržal si ju za boky a prudko ho do nej vrazil až po koreň. Vykríkla a skoro si prehryzla spodnú pery až do krvi.

“Vyšukám ti mozog z hlavy. Chceš to? Tak chceš?” dožadoval sa odpovede.
“Áno, chcem!” kňučala.

Prirážal do nej tvrdo, až v pravidelnom rytme narážala chrbtom do skriniek za ňou. Potom zmenil taktiku – vytiahol sa z nej skoro celý von a pomalým pohybom, kúsok tam a potom zase späť, ju privádzal do šialenstva.

“Poď už, prosím” precedila medzi zuby, snažiac sa ho vtiahnuť do seba nohami omotanými okolo jeho zadku.

Chytil ju za zátylok, pritiahol k sebe a v rovnakom momente, ako do nej opäť vpálil svojím kolíkom až po gule, strčil jej aj jazyk hlboko do úst. Začala sa celá nekontrolovane triasť. Kričať už našťastie nemohla, pretože jej stále zapchával ústa tými svojimi. To už ani jemu nebolo veľa treba, pevne stisol zadok a vystriekal do nej nahromadené semeno.

Dlho sa nehybne objímali, on stále ešte v nej, ona lapala po dychu, zavesená na jeho pleciach. Občas sa mykla, ako s ňou ešte zmietali doznievajúce kŕče vyvrcholenia. Keď z nej napokon vytiahol penis, vytiekol jej z pičky malý potôčik a spravil na podlahe pod nimi mláčku.

“Čo na to hovoríš?” vyzvedala, keď sa vrátila z wécka.
“V živote som netrtkal krajšiu realiťáčku,” žartoval.
“Myslím na ten byt,” červenala sa až za ušami.
“Až na tie schody… Ale šuká sa tu dobre, že?”
“Tak to môžem potvrdiť,” zasmiala sa. “Ale musíme sa vyjadriť do konca týždňa, inak ho ponúkne cez inzerát.”
“Tak ho teda berme,” podvolil nakoniec.

“Ideš ešte do práce?” spýtala sa ho potom pred vchodovými dverami bytovky.
“Áno. A ty?”
“Aj ja.”
“Tak ahoj.”
“Ahoj.”

Chcela sa už otočiť na odchod, no on ju chytil za ruku, pritiahol k sebe za zadok a vlepil jej na ústa poriadny francúzák.

“To čo malo byť? To si naozaj chcela odísť bez rozlúčky?” karhal ju žartom.
“Ja? Nie! A ty!?”
“Ehm, no veď preto! A vďaka za tú rolku, celkom si ma pobavila. Ale v žiadnom prípade za realiťáčku nechoď. Takéto presviedčacie techniky by som s inými klientmi nezniesol!” zasmial sa svojmu vtípku.
“Vidíme sa večer. Pa,”  povedala ona a obaja sa pobrali preč v ústrety zvyšku dňa, každý opačným smerom.

“A Zuzi, tento suvenír si dnes beriem so sebou!” zakričal za ňou ešte, keď sa vzdialili na pár metrov, mávajúc pritom jej nohavičkami, ktoré si zabudla tam hore na posteli.


...