Keď raz začneš, je už ťažké prestať

“Dobré ráno!” ozval sa za ňou nečakane.
“A-ííí,” zvýskla namiesto pozdravu.
“Prepáč, nechcel som ťa naľakať. Môžem sa pridať?”
“No…,” súhlasila trochu neochotne. “Ty prepáč, nie som zvyknutá na spoločnosť u mňa doma.”

Jej ranný rituál začínal vždy dlhou sprchou. Milovala dlhé sprchy. Zvykla tam stáť nekonečné desiatky minút. Osamote. Sprchový kút bol ale dostatočne veľký aj pre dve osoby a tak sa na nedostatok miesta vyhovoriť nemohla.

Otočila sa mu chrbtom. Niežeby ju ešte nevidel nahú, pri dôkladnej výmene tekutín, ktorá medzi nimi včera prebehla, mal na to príležitostí viac než dosť, no i tak mala pred ním ostych. Užili si, o tom žiadna. Ale svoju úlohu splnil a tým ich aférku považovala za uzavretú.

“Môžem ti namydliť chrbát?”
Prevrátila očami. Prečo ju musí stále vyrušovať?

Mlčky súhlasila, len mu podala sprcháč. Začal na pleciach a šiji, najprv jemne, potom aj s väčšou intenzitou. Mal výbornú techniku, postupne sa uvoľnila, zavrela oči, zaprela sa dlaňami o stenu a užívala si dotyky jeho rúk na chrbte a ramenách, až sa z toho nakoniec stala príjemná mydlová masáž. A keď potom akoby náhodou prešiel aj na zadok, bruško, prsia a dokonca aj medzi polky zadku a na vnútornú stranu stehien, neprotestovala a nechala ho, aby ju namydlil kompletne celú.

Včera dali dve kolá. Ponúkal i tretie, no zabrzdila ho. Rada by si na druhý deň sadla. A chcel jej to spraviť aj ústami, za čo teda dostal malý plusový bod. Lebo ona to robila ústami už kope chlapov, ktorí keď malo prísť na striedačku, vyhovárali sa ako deti v škôlke. No mala takú zásadu – na prvom rande jazyk do pičky nepatrí! Paradoxne to bola pre ňu intímnejšia vec ako samotný sex.

Na jeho obranu treba ešte dodať, že jediný, kto ju dokázal spoľahlivo spraviť, bol jej Satisfyer. No o to jej ani nešlo. Z času na čas aj ona potrebovala zažiť to fyzické spojenie. Bola ako dielik puzzle, osamelo pohodený v krabici, no napriek tomu spokojný, ktorý sa ale občas potrebuje pripojiť k nejakému iného dieliku, a aj keď úplne nepasujú dokopy, chvíľku si len tak pobudnúť spolu.

Možno si ho aj nechá ako priateľa s výhodami.

“TY, TY SI SA…” vytrhol ju zrazu z myšlienok.

Panebože! To je trapas! Úplne vypla hlavu a pritom zabudla, že je stále tu!

Vyšmykla sa mu spod rúk, odskočila do rohu sprchovacieho kúta, otočila sa k nemu a jednou rukou si inštinktívne zakryla prsia a druhou kundičku.

No ošemetná situácia sa tým nevyriešila. Keď raz začneš, je už ťažké prestať. A kto to nikdy nespravil, určite klame!

Spomedzi nôh sa jej rinula žltá tekutina, ktorá sa pri dopade na dlaždice sprchového kúta rozprskávala do okolia, až končila na ich členkoch.

Naučený reflex, získaný rokmi sprchovania osamote, ktorý nevedela ovládať. A bežná súčasť jej ranného rituálu, ktorý jej už neprišiel nijako zvláštny a už vôbec nie nechutný. No teraz sa tu z ničoho nič zjavil on a ona si uvedomila, aké je to celé cringe.

Celá sprcha bola na dôvažok prepnutá do režimu “dažďový prales”, takže zo stropu na ich telá padali len drobné kvapôčky vody a prúd moču striekajúci z jej pičky bol tak úplne jasne viditeľný a počuteľný. Snažila sa ho zamaskovať rukou, no už dávno bolo neskoro.

“Nechaj, to je v pohode,” usmieval sa na ňu.

Konečne sa jej to podarilo zastaviť. Netrvalo to viac ako pár sekúnd a čistá voda “to” rýchlo odnášala do odtokového žľabu, no aj tak by sa od hanby najradšej prepadla.

“Hej, v pohode, to je v pohode,” opakoval. “Pozri na mňa.”

S nevôľou zdvihla hlavu.

“Nič sa nedeje, ľudia to robia bežne.”

Pristúpil k nej bližšie, odsunul jej ruku a namiesto nej strčil medzi jej nohy tú svoju.

“Pozeraj sa mi do očí, chcem to v nich vidieť.”
“Čo…?”
“Pst! Len sa mi pozeraj do očí, prosím,” umlčal ju prstom na pery.

Zachytila očami jeho pohľad. On zatiaľ nerobil nič, len sa jej dotýkal pičky.

“Teraz už môžeš.”
“Čo ako?” nechápala.
“Pusti to ešte raz.”
“Naozaj?”
“Naozaj.”
“Nevadí ti to?” stále to nevedela pochopiť.
“Nie.”
“A tvoja ruka?”
“Chcem to.”
“Už sa mi nedá,” okúňala sa.

Nežne ju chytil vzadu za zátylok. Stál pri nej tak tesno, až sa ho dotýkala bradavkami. Rukou jej zišiel po chrbte až na zadok a pritiahol si ju ešte viac k sebe, telo na telo, nahá pokožka na nahú pokožku. Prsiami sa mu opierala o hrudník a on sa kolenom vtláčal medzi jej nohy.

“Daj si ruky za chrbát.”

Poslúchla. Voľnou rukou jej vzadu chytil obe zápästia a pevne ich pritlačil o zadok.

“Uvoľni sa a len sa na mňa pozeraj.”

Prostredníkom ruky, ktorú mal stále v jej rozkroku, jej pomaly vošiel medzi pysky.

“Ale,…” protestovala a trochu sa mykla.
“Neboj, bude to fajn, len sa uvoľni,” upokojoval ju. “Hlboký nádych a výdych.”

Ako to povedal, skutočne sa inštinktívne nadýchla a výdychla a keď pri tom výdychu na chvíľu automaticky uvoľnila stiahnuté svaly, pohodlne jej celým prstom vošiel dnu až hlboko do kundičky.

“Ach,” vydala pritom hlboký vzdych.

Krásne sa na ňu usmial.

“Zahráme sa takú hru. Pri nádychu stiahneš svaly tam dole, akoby si mi chcela poriadne stlačiť môj prst. A pri výdychu ich zase uvoľníš. Poď, vyskúšaj si to.”

Trochu neochotne, no napriek tomu keď povedal “nádych”, zatiahla svaly v podbrušku a keď povedal výdych, uvoľnila.

“Ešte raz a silnejšie, musím to cítiť,” povzbudzoval ju.

Zopakovali to ešte niekoľkokrát.

“Výborne ti to ide. Teraz budeme počítať do sedem a pri každom čísle to zopakuješ. A na sedem sa úplne uvoľníš, neboj sa ja ťa pevne držím, a pustíš to aj tam dole, dobre?”

Prikývla. Nevedela to vysvetliť, ale dôverovala mu.

“Raz – nádych, výdych, dva – nádych, výdych, tri – nádych, POZERAJ MI DO OČÍ, výdych, štyri – nádych, výdych, päť – nádych, výdych, šesť – nádych, výdych, sedem – nádych, VÝDYCH!”

Robila presne ako povedal. Postupne sa dostala do rytmu, sťahovala a uvoľňovala panvové svaly a keď povedal sedem, skutočne ucítil v dlani a potom aj na stehne a kolene teplo vychádzajúce z jej vnútra, jej pohľad zamrzol, zreničky sa rozšírili a v tvári zazrel ten známy pocit úľavy a uvoľnenia. Normálne ju musel zachytiť, aby mu nespadla.

Stál tesne pri nej a držal ju v objatí aj dlhú dobu potom, ako to skončilo, zatiaľ čo voda zo sprchy na nich stále pršala a stekala im po telách.

To, čo práve spravili bolo divné, trochu uchýlné a napriek tomu veľmi intímne. Nielen fyzická blízkosť ich tiel, ale aj spoločné dýchanie a záverečné uvoľnenie spôsobili, že s ním zrazu cítila dokonalú spriaznenosť duší, ktorá postupne prechádzala až do vzrušenia.

Mimovoľne sa pritiahla k jeho perám a začala ho bozkávať. Stvrdnuté, vztýčené bradavky pritlačila o jeho hrudník a na oplátku ucítila na bruchu jeho stoporený penis. Opätoval jej bozky a voľnou rukou ju chytil za prsník. Bolo to také intenzívne, až sa jej opäť podlomili kolená.

Náhle ju prestal bozkávať, pustil z objatia, usmial sa na ňu a bez jediného slova si pred ňu kľakol na zem, chytil ju za panvu, pritlačil zadkom o kachličky a zaboril nos medzi jej nohy.

“Nie…,” snažila sa mu odtlačiť hlavu.

Jazykom jej prešiel po klitorise.

“Ne…, ach,…” vzdychla a už sa viac nebránila.

Prehla sa v páse, zaprela chrbtom do steny za sebou a vystrčila ešte viac panvu oproti nemu. Nielen, že mu prestala odtláčať hlavu preč, práve naopak, prstami sa za mu zaborila do vlasov a oboma rukami mu ju ťahala späť medzi svoje nohy. Dýchala stále viac a viac prerývane, až nakoniec zadržiavala dych na dlhé sekundy akoby sa potápala pod vodou.

Roztiahol jej nohy ešte viac od seba a vtlačil sa medzi ne tak, aby sa dostal úplne pod ňu a mohol ústami prechádzať pomedzi pysky jej kundičky od spodu až úplne hore, až skončila so stehnom vyloženým na jeho pleci.

A keď sa znovu vrátil ku klitorisu a začal po ňom kmitať jazykom, vykríkla a schúlila sa do klbka, aby napokon skončila prevesená cez neho, chvejúc sa vo vlne orgazmu.

Mala takú zásadu – na prvom rande jazyk do pičky nepatrí. No a teraz k nej pribudla ďalšia – pred cudzím mužom sa v sprche neciká!


...