Dvakrát do tej istej rieky

“Ahoj. Máš zajtra čas?”
“Čo by si rada?”
“Nestihla som ti ukázať ten výhľad… Prídeš sa ešte pozrieť?”
“Myslíš TEN výhľad? Ako minule?”
“Áno, ten. A počuj…”
“Áno?”
“To s tým prstom, prečo sme to nerobili nikdy predtým?”
“Myslíš, kým sme boli spolu? Neviem. Páčilo sa ti to?”
“Hm. Tak zajtra, dobre?”

Zasnene si vzdychla a zložila.


Stretli sa priamo na mieste. Obaja primerane nahodení, ako sa do spoločnosti patrí. Niekto neznalý by si pomyslel, že patria k sebe. Ak by ju teda on pobozkal, čo sa však nestalo.

“Vidím, že sa ti darí,” podotkol pri pohľade na jej najnovší iPhone.
“Tak nesťažujem si.”
“Ešte stále učíš?”
“Kdeže,” zasmiala sa, “robím v jeho firme.”
“A-ha,” povzdychol si a aj keď pochopil, nedalo mu, aby do nej nezabŕdol, “A čo vlastne?”
“Tak rôzne, marketing, reklamu a tak.”
“Hm. A naozaj mu to nebude vadiť?”
“Toto? Neboj sa, nebude,” priateľsky ho pohladila po ramene. “Aj tak by som ho sem nikdy nedostala, on také nemusí. No čo ti poviem, typický ítečkár,” pokrčila plecami.
“Veď sa len pýtam.”
“Mala som ísť s kamoškou, ale ona nemôže,” dodala, akoby si to sama pred sebou potrebovala ešte ospravedlniť.

“Super to bolo, že? Som rada, že sme šli. Ideme sa niekam najesť?” rozradostene potom štebotala pred východom z teátra.
“Asi nie je vhodné, aby sme spolu chodili na večeru.”
“Prečo?”
“No tak. Veď vieš.”
“Už ti pri pohľade na mňa ani jesť nechutí?” hrala urazenú.
“Prestaň vydierať, prosím ťa. Si už predsa vydatá!”
“A to je nejaká choroba?”
“Veď nie…”
“Som, ale to ešte neznamená, že keď sa stretneme na ulici, musíme sa ignorovať.”
“To nemusíme. Ale najprv divadlo a potom večera? To je skoro ako rande!”
“Ty niekoho máš?”
“Niekto sa vždy nájde,” odvetil záhadne.
“Jasné, a to ti mám ako veriť?” prekukla ho hneď. “Tak poďme aspoň do Mekáča, ok?”
“No dobre teda,” podvolil, “ale platím ja. Za tie lístky. Aspoň ti neostanem dlžný.”

“Pamätáš ten trik so servítkami?” spýtala sa ho, keď sa usadili k stolu v zadnom kúte reštaurácie, ktorý si ona vybrala.
“O čo ti ide?”
“Nič. Len spomínam na staré časy. Veď kvôli tomu sme tu, nie?”
“Neopováž sa!” varoval ju dôrazne.

Napriek tomu, akoby náhodou, mávla rukou a zhodila celý štós servítok na podlahu. Tie chvíľu plachtili vzduchom, až pristáli rozhádzané pod stolom.

“Upsík,” zahral jej na perách nezbedný úsmev.

Uprene si pozerali do očí, on s prísnym výrazom v tvári, ona s roztopašným kukučom. Ani jeden nechcel čo i len žmurknúť, nieto ešte odvrátiť zrak inam. Hľadeli na seba takto niekoľko sekúnd, keď vtom sa stalo to, čoho sa najviac obával. Prižmúrila oči ako mačka, prešla si zubami po spodnej pere, chytila ho za ruku… A on z toho vedel, za tie roky čo boli spolu, už veľmi dobre aj bez slov, vyčítať čo presne sa jej preháňalo hlavou: “Pretiahni ma, prosím!”

“Podáš mi ich?” spýtala sa nevinne.

Odporovať nedokázal. Alebo nechcel? Kľakol si na zem a začal ich zbierať. Niektoré skončili až úplne vzadu pri jej bielych balerínkach; aby ich dočiahol, musel sa strčiť skoro celý pod stôl. V tom ona, akoby náhodou, pohla nohou a oprela sa kolenom o jeho rameno. Zdvihol hlavu. Ruka jej medzičasom zablúdila pod dosku stola a vyhrnula lem sukne až do polky stehien a on tak chtiac – nechtiac hľadel priamo na jej priesvitné nohavičky, spod ktorých vykúkali dve malé vypuklinky.

Končekmi prstov sa dotkol jej lýtka a pomaly s nimi cestoval vyššie a vyššie, prešiel okolo kolena a pokračoval až na vnútornú stranu stehna. Roztvorila ich ešte viac od seba a tenký pásik nohavičiek už viac nezakrýval ani to málo čo doteraz. Zaváhal, no nakoniec neodolal. Keď sa jej dotkol, mykla sa, sťa po zásahu elektrickým prúdom. Chcel dať ruku preč, no ona mu ju rýchlo chytila a ťahala späť k sebe. Chvíľu tam v tichosti zápasili, nakoniec sa mu ale predsa len podarilo vyšmyknúť, pozbieral servítky zo zeme a akoby nič sa posadil oproti nej.

“Skočíme ku mne na drink?” spýtala sa ho znenazdajky, “Ukážem ti, aký mám výhľad.”

Z centra do najdrahšej štvrti v meste to bolo iba pár minút jazdy.

“Ani sa nepýtam, odkiaľ máš ten byt,” poznamenal ironicky, keď zaparkovala v podzemnej garáži jedného z mrakodrapov.

Vo výťahu navolila dvojciferné číslo začínajúce trojkou a ten sa prudko pohol dohora. Už to viac nedokázali odďaľovať. Oprel ju o stenu s veľkým zrkadlom a prisal sa ústami na jej pery. Bolo tomu už niekoľko rokov, čo ju naposledy ochutnal, no spomienky mu z hlavy stále nevyprchali; priam naopak, všetky chute a vône sa opäť vrátili v tej najintenzívnejšej podobe.

Odtlačila ho od seba a začala mu rozopínať gombíky na košeli. Ani on nezaháľal a tiež sa pustil do tých jej. Mal výhodu, pretože jej blúzka mala o polovicu menej gombíkov ako jeho košeľa, takže kým zastavili na cieľovom poschodí, všetky gombíky už mala rozopnuté; a keďže podprsenku nemala, jeho ruky sa už stihli poláskať aj s jej prsníkmi.

Smiali sa ako pubertiaci, ona si prekryla nahé prsia rukou a utekali spolu po kľukatej chodbe bytovky. Hneď ako sa za nimi zabuchli dvere bytu, vrhli sa na seba. Otočil si ju chrbtom, chytil zozadu okolo pásu, pritiahol k sebe ako pri vášnivom erotickom tanci a začal jej bozkávať šiju.

Nohavice mu úporne trýznili penis nedostatkom miesta. Rozopol si preto rázporok a vytiahol ho von. Ten v momente podskočil a ešte viac narástol. Oprel ju o komodu, vyhrnul sukňu; s nohavičkami sa dlho nezdržiaval, len ich odtiahol nabok; pridržal si ju za boky a strčil ho do nej, až sa jej z toho podlomili kolená.

“Uh, tu nie! Poďme do spálne,” vyšmykla sa mu.

V živote nevidel tak luxusný byt. Celú stenu izby tvorilo jedno veľké mega okno, všade nábytok na mieru, drahé materiály a značkové vybavenie, plyšové koberce, elektronika. Avšak skôr ako sa stihol poriadne rozhliadnuť, ťukla do veľkého displeja pri dverách, na čo sa automaticky stlmilo osvetlenie, spustila hudba a dali sa do pohybu závesy.

Kým tam len stál a v nemom úžase pozoroval, ako postupne mizne ten úchvatný výhľad na celé mesto, kvôli ktorému sem vlastne prišiel, ona, nadržaná a nedočkavá, zhodila zo seba sukňu i nohavičky a zrazu tam stála len v bielych členkových ponožkách; aby ho vzápätí jednoducho zvalila na posteľ a strhala aj z neho oblečenie, ktoré rovnako skončilo na podlahe vedľa postele.

Vyskočila na neho obkročmo, mierne sa nadvihla, pomohla si rukou, nasadla na neho ako na koníka a začala na ňom jazdiť. Najprv sa rukami opierala o jeho hruď, no potom mu chytila dlane, preplietli si prsty, ona sa nahla dopredu a ruky mu tak pridržala nad hlavou, celý čas neprestávajúc pohupovať bokmi dopredu a dozadu.

“Pobozkaj ma ešte!”

Zdvihol hlavu a na striedačku sa jej ústami prisal raz na jednu, potom aj na druhú bradavku.

Presne vedela, ako to chce, veď to spolu robili nie raz. Ešte viac sa pritlačila vrchnou časťou pičky o jeho lonovú kosť a trela sa o neho presne tým miestom, ktoré to najviac potrebovalo.

Dve minúty a bola hotová.

Keď potom odznela jej hlavná vlna orgazmu, uvoľnila kŕčovité zovretie, trochu sa nadvihla a úplne sa mu podvolila – nechala ho, nech si s jej kundičkou poslúži, ako sám najlepšie vie. Spravil niekoľko rýchlych pohybov dnu a von, aby napokon poslednýkrát razantne zasunul a vystriekal sa priamo do nej.

Ostala na ňom ležať, oddychujúc, nabodnutá na jeho kolíku.

“Ešte chceš?” spýtala sa prekvapená, keď po chvíli zacítila, že do nej začal znovu jemne prirážať.
“A ty?”
“Hm,” začala aj ona vlniť panvou.

Bola stále hore, no tentokrát jej už nedovolil, aby ho osedlala. Jednou rukou jej chytil zadok, druhou zátylok, a pritiahol si ju pevne k sebe. Trela sa o neho celým telom, nielen pičkou, ale aj stehnami, bruchom, prsiami, čo bol pre oboch neskutočne intenzívny pocit.

No a v tom mu napadlo niečo, čo ešte nikdy. Možno to bolo spôsobené tým, že už spolu nechodili a on vedel, že tento sex je len ojedinelý jav, a tak sa neobával ako to zoberie, či sa na neho nenahnevá, či sa s ním potom nebude tri dni rozprávať. A možno len konečne nabral odvahu skúšať nové veci.

Ako jej prechádzal rukami po zadočku a hladkal polky, začal ich aj jemne rozťahovať, a stále častejšie zablúdil aj bližšie ku stredu, až nakoniec zašiel prstom priamo na jej ritnú dierku.

“Tam nie!” zahriakla ho.
“Len skúsim, dobre?” nedal sa on.

Neotáľal, nahmatal presný stred a trochu viac pritlačil.

“Ne…” chcela znovu protestovať, no druhou rukou ju pevne pridržal pri sebe a napriek jej námietkam vošiel končekom prsta dnu.

“Ach,” nečakane vzdychla, nie však od bolesti alebo nepohody, ale od prekvapivého pocitu rozkoše, ktorý jej to spôsobilo.

Prebral iniciatívu a začal chodiť s penisom von a dnu, zatiaľ čo jeho nezbedný prstík postupne, pomaličky a nebadane, vkĺzaval stále hlbšie a hlbšie. Druhou rukou ju stále hladkal na zadočku a keď sa po chvíli uvoľnila a povolilo aj zovretie jej ritky, pridal na intenzite.

Taký orgazmus ešte nezažila. Najprv vzdychala, potom skoro až kričala, aby jej nakoniec na niekoľko desiatok dlhých sekúnd úplne vyplo hlavu; len sa celá triasla a nevnímala ani okolie, ani samú seba. Skončila ležiac na ňom, celá spotená a zadýchaná, stratená v čase a priestore, ešte stále s jeho pulzujúcim penisom vo vnútri a prstom v zadočku, prijímajúc do seba aj jeho druhé vrcholenie.


“Aké to bolo?”
“Pozeral si sa? Na to tu máš tie svoje kamery, nie?”
“Chcem to počuť od teba.”
“Vieš, že si úchyl?”
“Tak aké to bolo?”
“Daj mi pokoj!”
“Povedz to!”
“Tak dobre, keď to chceš počuť, bolo to super!”
“Ako veľmi?”
“Ako veľmi? Chceš počuť, ako veľmi? Tak veľmi, ako ma už dávno nikto nevymrdal! Vyšukal mi mozog z hlavy! Roztrhal ma na kusy! Strčil mi prst do zadku a aj ten mi vyšukal! To si chcel počuť? Či chceš počuť, že jebal oveľa lepšie ako ty? Jaj počkaj, kedy si ma naposledy pretiahol ty? Nepamätáš? Ani ja nie. A tým to asi bude!” ziapala na neho, celá rozrušená.
“Nekrič po mne, prosím ťa. Som rád, že si si užila.”
“Kedykoľvek!”
“Hej, ak budeš chcieť znovu, s ním môžeš kedykoľvek. Dobre sa na vás díva.”
“Ja to s tebou fakt nedávam. Aj si ho pritom honíš?”
“Každý máme niečo iné, čo nás vzrušuje.”
“Tak teba to vzrušuje? Takže teraz ma už konečne prefikneš?”
“Dnes mám ešte veľa práce.”
“Vieš čo? Naser si. Mal by si sa liečiť!”
“Pozri, už sme to prebrali. Môžeš míňať moje peniaze, voziť sa firemným autom, chodiť na dovolenky a nákupy… A kým budeš pred ľuďmi so mnou, môžeš aj šukať koho len chceš. Len sa chcem pozerať.”
“Dobre, ako chceš. Idem mu zavolať.”
“Kľudne volaj, aj hneď.”
“Debil!”


“Nerozumiem. Naozaj si voľná?”
“Áno.”
“Môžeš mať sex s kým chceš?”
“Presne tak.”
“Tak prečo zase so mnou?”
“Lebo ako hovoríš. Som voľná a môžem mať sex s kým chcem. Ale ja ho chcem len s tebou.”


...