Čo sa stane vo Vegas

“Kto je?”
“Ja som,” ozvalo sa spoza dverí hotelovej izby.

Prevrátila očami. Dnes bol náročný deň a čakal ju ešte horší. Chystala sa už do postele, umyté zuby a oblečené tričko na spanie, no ešte si chcela v posteli pozrieť materiály na zajtrajší meeting. Ale hodila na seba župan a otvorila. Stál tam jej kolega, v ruke osuška a telové mlieko.

“Čo tu robíš?” spýtala sa prekvapene.
“Veď som ti hovoril, že to myslím vážne.”

Keď sa pred chvíľou v bare sťažovala, ako jej hotel na poslednú chvíľu zrušil objednanú masáž, myslela si, že len v rámci konverzácie nevinne žartujú.

“No ja neviem, je to vhodné?” bola v rozpakoch.
“Prečo?”
“Budú reči.”
“Nikto sa to nedozvie.”

Skôr, ako stihla čokoľvek ďalšie namietať, vošiel dnu a pustil sa do príprav – nechal rozsvietenú iba nočnú lampičku, z postele zhodil prikrývku a rozprestrel na ňu osušku.

“Idem si umyť a zohriať ruky. Ty si zatiaľ ľahni, ok?”

Fakt nekecal! Bola to najlepšia masáž na svete. Na úvod sa dlho venoval jej chodidlám, členkom a lýtkam, unaveným z vysokých opätkov. Hotový balzam na dušu, nielen pre nohy! Potom jej kvalitne vymasíroval chrbát – skučala od bolesti, keď sa jej snažil uvoľniť stuhnuté svaly a potom blahom, keď sa mu to podarilo.

“To je super, toto,” pochvaľovala si.
“Ďakujem. Ukážem ti aj niečo lepšie, ak teda chceš, len si vyzleč nohavičky,” vyzval ju.
“Čo si dovoľuješ? Nebudem sa tu pred tebou vyzliekať donaha!”
“Pokojne. Len ti ich nechcem zamastiť.”

Zaváhala, ale nakoniec poslúchla.

Tentokrát po nej prechádzal nielen dlaňami, ale aj celými predlaktiami. Začal na nohách, pokračoval cez stehná, zadok a chrbát, až na šiju a potom zase späť. Robil pokojné, vláčne pohyby tak dlho, až pod jeho rukami úplne zmäkla, zabudla na všetok stres a predovšetkým prestala v hlave riešiť, kde sa jej práve dotýka. Bolo to tak príjemné a uvoľňujúce, až si zrazu uvedomila, aká je tam dole z toho všetkého mokrá.

“Teraz sa otoč na chrbát,” požiadal ju bez okolkov.
Otočila sa, ale rukami si prikryla ohanbie.
“Ehm, takto to bude lepšie,” s úsmevom jej ich opatrne zložil vedľa tela.

Už neprotestovala a dovolila mu opakovať rovnaký rituál. Diskrétne sa síce vyhýbal pahorku chĺpkov nad ohanbím, no ostatné miesta na jej tele nevynechal. A s každým prechodom jeho dlaní cez boky a prsia cítila, ako jej do tela vchádza nová horúčava. Oblizla si pery a vzdychla.

Aj on si už všimol, čo to s ňou robí.

“Dokončíme to? Chceš?”
Zmohla sa len na “uhm”.

Postupne zjemnil tlak rúk a nakoniec len zľahka prechádzal po jej odhalenej pokožke. Ľavú ruku nechal na prsiach a krúžil tam prstami okolo bradaviek. Pravou sa postupne presunul cez bruško a vnútorné stehná až na kundičku, aby sa tam zameral najmä na škáročku v jej strede. Prstom nešiel hlboko, no aj tak cítil jej mazľavé vlhké teplo. Zavrela oči a začala vzdychať od narastajúceho vzrušenia.

Pohyb prstov v jej lone sa stále zrýchľoval, a keď im aj sama vyšla naproti zdvihnutím panvy do vzduchu, všetky tieto skvelé pocity sa v nej spojili v dokonalý výbuch niekoľko sekundového orgazmu.

Bola úplne vyčerpaná. Nechal ju oddychovať nahú v posteli, len ju prikryl, aby jej nebola zima a priniesol jej pohár vody.

“A neboj, nikomu nič,” žmurkol na rozlúčku vo dverách.


...